Прикраси – це не тільки ознака достатку, але і хороший спосіб підкреслити свою індивідуальність. Непомітні і вишукані аксесуари здатні завершити образ людини, щоб він виглядав гармонійно, тим самим привертав увагу оточуючих. І часом, щоб досягти бажаного ефекту, доводиться розщедритися і викласти пристойну суму. І тут маються на увазі найдорожчі прикраси у світі.

30 мільйонів доларів

З’явитися з такою дрібницею на людях – значити зробити справжній фурор. Найдорожчою прикрасою у світі є діамантове бікіні. Його створив дизайнер Susan Rosen спільно з ювелірним домом Steinmetz. На пляж в такий оригінальний одяг, звичайно, не вийдеш. Та й взагалі важко уявити, де можна з’явитися з таким досить помітним ювелірною прикрасою.

Найдорожче у світі бікіні

Бікіні цілком і повністю складається з найчистіших діамантів. Загальна вага дорогоцінних каменів – більше 150 карат. Всі камінчики найвищої якості, вони мають оцінку кольору D, а це значить, що відрізняють прикраса блакитно-білий колір.

14 мільйонів доларів

А це вже цілком придатне для життя прикраса. Правда, перш ніж вийти на люди з таким дорогим аксесуаром – потрібно найняти дюжину охоронців.

Діамантове намисто за 14 мільйонів доларів

І не для захисту людини, а для захисту діамантового намиста з рубіном, який має форму серця. Оригінальне і дороге прикраса (його вартість дорівнює 14 мільйонів доларів) містить рубін, який знайшли в Бірмі. Його вага рівно 40,63 карат. Діамантів ж у штучці зібрано на 110 карат.

8,5 мільйонів доларів

Це виріб можна помістити у розряд бюджетних, якщо порівнювати з попередніми прикрасами. Сережки Harry Winston коштують в два рази дешевше діамантового намиста з рубіном. За 8,5 мільйонів доларів можна придбати платинові сережки з діамантом, які виготовив Гаррі Вінстон. Відмітна особливість аксесуара – кожна сережка зроблена у формі крапель. Загальна вага дрібнички – 60,1 карат.

7,98 мільйонів доларів

Трохи дешевше коштує платинове кільце, прикрашене блакитним діамантом. Вартість сягає майже 8 мільйонів доларів. Це шикарне колечко має камінчиком вагою 6,04 карат.

Найдорожче платинове кільце

І роздобути таку штучку у власне користування тепер досить складно. Прикраса вже продано в приватні руки на аукціоні sotheby’s у Гонконгу.

3 мільйони доларів

Чудове намисто під назвою Haute Joaillerie від Chopard – мрія будь-якої дівчини. Правда, щоб порадувати таким кохану, чоловікові потрібно розщедритися.

Намисто мрії

Варто штучка приблизно 3 мільйони доларів. Але виріб коштує того. Воно виготовлено з кращих колумбійських смарагдів, які важать 191 карат. Доповнено намисто діамантами в 16 карат.

2,1 мільйон доларів

Платинове кільце Graff прикрашає діамант небаченої краси. Біля цього каменя досить рідкісний синій колір. Його загальна вага всього 2,4 карата, зате вартість значна – 2,1 мільйона доларів. Така краса буде чудово виглядати на ручці будь-якої дівчини. До того ж, блиск в її очах після такого подарунка – забезпечений.

2 мільйони доларів

Для любителів оригінальних і вишуканих прикрас цілком підійде кольє під назвою William Goldberg. Це прикраса з жовтого золота ручної роботи Вільяма Голдберга.

Одне з найбільш дорогих прикрас

На штучці присутні вкраплення платини, а так само кольорові діаманти. Загальна вага камінців дорівнює 45 карат. Вартість кольє дорівнює 2 мільйонам доларів.

1,95 мільйонів доларів

Трохи дешевше обійдеться намисто Leviev. І воно припаде до смаку навіть самому прискіпливому естету. Цей шедевр ювелірів зроблений з білих і рожевих діамантів. Вони оформлені у формі крапельок і кульок. А ось основа вироби зроблені з платини. За красу доведеться викласти 1,95 мільйонів доларів.

1,9 мільйонів доларів

А це прикраса зі списку найдорожчих у світі вже здатне приносити практичну користь. По ньому можна визначати час. Годинник з колекції Collection Privee під назвою Chanel зроблені з білого золота і прикрашені білим перлами розміром 6-6,5 міліметрів. Всього годинники прикрашені 120 камінчиками. І кожен як на підбір – перлини наче сіамські близнюки схожі один на одного. Крім цього, на хронометрі красуються 133 діаманта. Їх вага – 35 карат.

1,5 мільйона доларів

Прекрасно підійде будь-якій жінці намисто Tiffany & Co. Така прикраса коштує 1,5 мільйона доларів. І за цю ціну покупець набуває не тільки престижну річ, він вкладає гроші не знецінюються, коштовності. Намисто в самому центрі прикрашена діамантом вагою 41,1 карат. Ну а крім цього, воно прикрашене численним кількістю камінців у формі груш і яблук.

1,1 мільйон доларів

Якщо на тілі ще залишилося місце для прикрас, то в якості приємного доповнення до образу можна розглянути брошка Panther Brooch. Вона є символом дому Panther Brooch. На штучці красується цейлоновый сапфір вагою 65,9 карат, а так само рівно 102 не огранованого сапфіра.

Найдорожча брошка

І це ще не все. На невеликому виробі ще помістилося 868 діаманта і 2 смарагду. Все це кріпиться на платині і золоті.

1 мільйон доларів

Для економних цінителів ювелірного творчість чудово підійде намисто DeBeers. Вартість в мільйон доларів – і гарантоване потрапляння в список найбільш дорогих прикрас у світі. Ювелірний виріб створено з платини і прикрашене діамантами. Важить прикраса 63,6 карат.

1 мільйон доларів

Рівно стільки ж коштує намисто Bulgari. Відрізняється воно від попереднього тим, що виконано їх жовтого золота, в якому закріплений 951 діамант неперевершеною блакитного забарвлення. Доповнено прикраса сапфірами небувалої краси.

Намисто Bulgari

Так чи інакше, більшість споживачів такі цінності не по кишені. Втім, якщо ризикнути вкласти кошти в коштовності такого рівня, можна бути впевненим, що з плином часу вони тільки підвищаться в ціні і принесуть власнику не тільки гарний прибуток, але і задоволення від довгострокового спільного проведення часу. Адже такі ювелірні прикраси створені не тільки того, щоб хвалитися своїм станом, а щоб підвищувати самооцінку своєму господареві.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: