Щоб зрозуміти, чому ті чи інші парфуми продаються за досить високою ціною, треба знати, з чого вони складаються, які аромати лежать в їх основі. Складено ТОП духів найвищої вартості.

З чого створюються дорогі аромати?

Щорічно парфумерна промисловість випускає багато новинок. Флакони стають все більш незвичайними, а аромати все більш витонченими. Останнім часом зріс попит на оригінальні аромати. Як відомо, вони коштують недешево. Для їх створення використовують рідкісні і вкрай рідкісні натуральні компоненти. Коли мова йде про найбільш дорогих ароматах, саме ціна визначає якість парфуму.

Виробництво хороших духів не може коштувати дешево

На ціну аромату, крім натуральних складових, впливає вартість роботи парфумерів, які займаються його створенням. Як відомо, годину роботи одного парфумера дорівнює двадцяти тисячам доларів. На ціноутворення впливає і винагороду дизайнера, який розробляє дизайн флакона і дизайн коробочки. Не менш дорогим задоволенням є «винахід» назви парфумів, яке повинно красиво звучати на всіх мовах.

Чому дорого коштують арабські парфуми?

Є думка, що ні одні європейські парфуми непорівнянні з духами арабськими. Їх ціна зовсім не низька, але відчувши аромат арабських духів, людина розуміє, що вони того варті.

Арабські парфуми популярні, незважаючи на дорожнечу

Відомі духи, вартість яких дорівнює п’ятдесяти тисяч рублів. Така висока ціна складається з вартості масел, використовуваних при їх виробництві. Так зване масло «абсолют» є найкращим і найдорожчим, ціна мілілітра доходить до десяти тисяч рублів. Масло високої якості можна отримати тільки з кращих частин квітів і рослин. Процес вичавлювання досить складний. Найбільш запашна частина затискається між двох змащених жиром пластин на три дні. Така процедура проводиться дванадцять разів. Отримане таким чином масло вищої категорії і стає основою найдорожчих парфумів.

Арабські парфуми дорогі в тому числі з-за натуральної сировини і складного виробництва

Якщо масло отримано з рідкісного рослини, його ціна зростає. Вартість арабських духів безпосередньо залежить від масла, на основі якого вони отримані. Однак, незважаючи на ціну, найбільш економічні арабські масляні духи. Невеликий їх крапельки вистачає для того, щоб виділяти аромат не менше дванадцяти годин. Саме масляні духи – натуральні, так як не містять ні хімічних домішок, ні води. При користуванні ними потрібні мікродози, що наносяться спеціальною паличкою, флакона таких натуральних духів вистачає на кілька років.

Елітними арабські парфуми вважаються не тільки з-за ціни. По-перше, всі рецепти виготовлення дуже складні, причому вони все ще зберігаються в секреті. По-друге, історично склалося, що масляні духи виготовлялися парфюмерами виключно для багатих. По-третє, відомо, що на Сході всі виготовляється виключно якісно і добре.

Окремо треба сказати про прикрасу флаконів арабських духів. Їх виробляють з гірського кришталю, прикрашають стразами, камінням і деревиною. У тому випадку, коли духи виготовляються на замовлення, флакони можуть бути прикрашені навіть дорогоцінними каменями.

Топ дорогих парфумів

Для багатьох людей важливо те, якими парфумами вони користуються, проте є любителі ексклюзивних ароматів, готові віддавати чималі суми за особливий, багатий, часом унікальний аромат. Існує ТОП найбільш дорогих парфумів.

На десятій позиції знаходиться випущений в 1990-му році аромат Baccarat’s Les Larmes Sacrées de Thebe. Його ціна – тисяча сімсот доларів, що багато в чому пов’язано з вартістю флакона, який зроблений з гірського кришталю і з тим, що самі духи включають ладан і мирру.

Baccarat's Les Larmes Ѕасгйеѕ de Thebe замикає рейтинг дорогих парфумів

Дев’яту позицію займає з’явився близько півстоліття тому в Парижі аромат Caron’s Poivre. Його ціна – близько двох тисяч доларів. На думку творців аромату, він підходить і жінкам, і чоловікам. В основі парфуму – вибухова суміш гвоздики, чорного і червоного перцю та інших прянощів.

Духи популярного бренду Ralph Lauren Notorious знаходяться на восьмому місці. Вартість флакона – три тисячі п’ятсот сорок доларів. Аромат включає рожевий перець, чорну смородину, шоколадну космею, гвоздику, бергамот, пачулі, ваніль, мускус і корінь ірису. Ці духи призначені для жінок старше двадцяти п’яти років.

Модний дім Шанель нещодавно випустив парфуми, займають сьому позицію в Топі. Мова про Chanel № 5 Grand Extrait. У цього колекційного аромату обмежений випуск. Вартість флакону (900 мл) становить чотири тисячі двісті доларів.

Chanel № 5 традиційно вважаються дорогими

Парфумерний будинок Жак Фат випустив парфуми Ellipse. Це шипровий класичний аромат. З 1984-го року парфуми не виробляються. Сьогодні це найбільш дорогий в світі вінтажний аромат. Флакон (14 мл) коштує від дев’ятисот до п’яти тисяч доларів. Духи перебувають за вартістю на шостому місці.

П’ята позиція за Clive Christian No.1. Кожен роки випускається усього тисяча примірників цього парфуму. Його ціна – п’ять тисяч п’ятсот доларів.

Clive Christian No.1 коштує дорого з-за лімітованого випуску

Royal Arms Diamond Edition Perfume – аромат, що знаходиться на четвертому місці в Топі. Його створення було приурочено до діамантового ювілею Єлизавети II. Існує всього шість унікальних флаконів цих духів, кожен з яких прикрашений висів на золотому ланцюжку восемнадцатикратным діамантом. Ціна кожного флакона становить п’ятнадцять тисяч фунтів, що приблизно дорівнює двадцяти трьом тисячам доларів.

Третє місце займає аромат Guerlain Idylle Baccarat — Lux Edition. Один флакон коштує сорок тисяч доларів або тридцять тисяч євро.

Clive Christian Imperial Majesty – ці духи перебувають на другому місці. Їх ціна – двісті п’ятнадцять тисяч доларів. Існує всього десять флаконів об’ємом 507 мл.

Clive Christian Imperial Majesty один з найдорожчих ароматів у світі

На першій позиції парфуми DKNY Golden Delicious. Їх ціна дорівнює одному мільйону доларів. Причина такої рекордної ціни – вартості флакона. Ці парфуми в звичайному флаконі коштують близько сорока-п’ятдесяти доларів.

Скільки коштує найдорожчий парфуми у світі

Дивно, але є духи, вартість яких дорівнює одному мільйону доларів. Їх створила компанія Donna Karan і ювелір Мартін Кац. Флакон виконаний у формі яблука із жовтого та білого золота, прикрашений трьома тисячами дорогоцінних каменів з Бразилії, Австралії, ПАР та Шрі-Ланки. Діаманти, турмалін, рубіни і сапфіри створюють силуети Манхеттена. На це творіння було витрачено півтори тисячі годин.

Найдорожчі парфуми у світі упаковані в дорогоцінний флакон

Відомо, що після продажу даного флакона парфумів, весь прибуток буде спрямована на боротьбу з голодом. Швидше за все, така висока ціна духів обумовлена значною вартістю самого флакона.

Красиві дами воліють хороший парфум. На сайті bestfacts.com.ua є цікава стаття про найкрасивіших жінок планети.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: