Людина протягом усього життя п’є різні напої – це чай, кава, алкогольні напої. Серед них є ті, ціна яких рекордно висока у зв’язку з їх унікальністю, хоча бувають і інші причини.

Дорогі алкогольні напої

Серед алкоголю можна назвати найдорожчі екземпляри. Так, вісімсот доларів коштує пляшка пива, яку можна придбати лише в одному з лондонських барів. Назва напою — Vielle Bon Secours. У категорію дорогого можна віднести і пиво Tutankhamun. Його ціна дорівнює п’ятдесяти доларів.

Vielle Bon Secours один з найдорожчих сортів алкогольного пива

Шампанське, колись знайдене на затонулому кораблі, сьогодні продається за найвищою ціною. Таких пляшок всього дві тисячі. Напій був випущений в 1907-му році. Його назва — Diamant bleu. Двісті сімдесят п’ять тисяч за одну таку пляшку заплатив на аукціоні якийсь колекціонер.

Двісті п’ятдесят п’ять тисяч доларів – ціна встановлена аукціоном за пляшку текіли Spluch. Ця текіла не тільки пройшла потрійну очищення, але ще була витримана до дванадцяти років.

Текіла Spluch один з найбільш дорогих алкогольних напоїв

Вироблена в Шотландії горілка Примадонна оцінюється в мільйон доларів за кожну пляшку. Її друга назва – Diva. Кожну пляшку прикрашають алмази, а так само напівдорогоцінне та коштовне каміння.

Найдорожче вино

Є «рекордсмени» за ціною серед вин. Так склалося, що саме вина найчастіше є предметом колекціонування. Біле вино 1811-го року за сімдесят п’ять тисяч фунтів придбав Крістіан Ванник, є колекціонером і цінителем вин. Назва цього вина — Château d’yquem. Цікаво, що він не збирається зберігати його. Колекціонер оголосив, що дане вино буде випито в день святкування п’ятдесятиліття його трудової діяльності у Франції.

Chвteau d'yquem найдорожче вино в світі

Вино урожаю 1787-го року було продано за сто шістдесят тисяч доларів колекціонеру Крістоферу Форбсу. Назва вина Chateau Lafite. Цікаво те, що минулого господарем цією дорогою пляшки французького вина був Томас Джефферсон.

Найдорожчий коньяк

Самим дорогим коньяком визнаний коньяк вартістю два мільйони доларів за пляшку. Назва марки — Henri IV Dudognon Heritage. Бочки, в яких цей коньяк витримується, проходять тривалу сушку, що триває п’ять років. Коньяк у таких бочках витримується протягом століття. За цей час він набуває оригінальний аромат і смак. Фортеця високоякісного коньяку – сорок один відсоток.

Henri IV Dudognon Heritage найдорожчий коньяк

Чималих грошей коштує і сама пляшка, в якій даний коньяк пропонується покупцям. Вона виконана з додаванням елементів з золота і платини. Чотири кілограми становить вага золотої обробки. Так само кожна пляшка прикрашений розсипом з шести з половиною тисяч діамантів. На сайті є докладна стаття про найдорожчих коньяках.

Найдорожча кава

Одним з улюблених напоїв у світі вважається кави. Його можна готувати з кількох рецептами, є любителі різних сортів. Існує найдорожча кава в світі. Таким є «Kopi Luwak».

Kopi Luwak шалено дорогий сорт кави

Висока ціна обумовлена унікальністю цього кави, а унікальність – методом виробництва. Щоб отримати таку каву, не обійтися без звіра під назвою мусанга. Його основне місце проживання – індонезійський архіпелаг, тому «Kopi Luwak» проводиться саме там.

Звірята їдять кавові плоди, вибираючи найкращі зерна. Так як вони з’їдають набагато більше, ніж здатні перетравити, частина зерен залишаються недоторканими і залишають їх травну систему природним шляхом. Кавові плоди набувають унікальний смак завдяки цибетину, що міститься в шлунковому соці. Плоди після збору очищають і висушують.

Kopi Luwak відрізняє не тільки висока ціна, але і екзотичний спосіб виробництва

У цієї кави вершковий смак з відтінками шоколаду, нуги, меду і тривалий післясмак. Кілограм незвичайного кави коштує до ста вісімдесяти доларів, якщо купувати його безпосередньо на плантації. Дійшовши ж до нас, «Kopi Luwak» коштує вже в два-три рази більше.

Найдорожчий чай

Майже у всіх країнах світу п’ють чай. Найдорожчим є «Червоний халат», його називають «Великий червоний халат». На батьківщині назва звучить як «Да Хун Пао». Місце виростання – гори Уишань.

Да Хун Пао найдорожчий сорт чаю

Є всього шість кущів цього унікального чаю. Припускають, що їм більше трьохсот п’ятдесяти років. Урожай збирають у травні, коли набухають бруньки, і чай набуває червоний колір. У цей час немов кущі вкриваються червоними одягом, звідси і назва.

У чаю дуже висока ціна із-за того, що щорічно урожай становить не більше п’ятисот грамів. Продаж здійснюється виключно через аукціон. Рекордна ціна за двадцять грам склала двадцять п’ять тисяч доларів.

Найдорожчий напій у світі

Відомо, що є лікер, одна пляшка якого коштує сорок три мільйони доларів. На сьогоднішній день це найдорожчий у світі напій. Його назва — D Amalfi Limoncello Supreme.

Найдорожчий у світі напій це лікер ' Amalfi Limoncello Supreme.

Сам лікер, безсумнівно, смачний, але на вартість багато в чому вплинуло ще й оформлення пляшки рідкісними алмазами. З подібним оформленням існує всього дві пляшки. Лікер був вироблений заводом Antica Russo. Для виготовлення використовують найкращі плоди цитрусових, які ростуть на узбережжі Амалфі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: