Попит народжує пропозицію. І це факт. Поки є такі люди, які купують звичайні речі за надзвичайною ціною, перелік предметів класу «люкс» ніколи не вичерпається. «Хочете платити багато? Ми вас надамо таку можливість!». Можливо, саме за цим принципом і працює компанія Plank. Вона випускає найдорожче мило в світі. Цей продукт, втім, вийшов за рамки специфіки підприємства. Воно займається випуском аксесуарів для занять йогою.

Втім, гігієна – це звична процедура для кожної людини. І для того, щоб полегшити процес залицяння і підтримки обличчя і тіла в чистоті і пахощі, було створено мило. Багато століть тому. Зараз шматком мила нікого не здивувати. У світі існують десятки, а то й сотні тисяч різноманітних видів цього засоби гігієни. Вони відрізняються за кольором, запахом, розмірами, компонентів і, звичайно, за ціною.

А ось саме дорозі в світі мило випустила, як раз, компанія Plank. Воно носить назву Cor. Брусок такого елітного мила стоїть як похід в престижний салон краси. А саме, 125 доларів за шматок вагою 120 грамів. Не складно підрахувати, що кілограм такого засобу обійдеться в 1041 долар.

У чому унікальність цього мила? Чому ж виробники просять за нього стільки грошей? Виявляється, за високою вартістю стоять виключно корисні для шкіри властивості. До складу Cor входять цінні компоненти, такі як хітозан і серцин. Хітозан допомагає шкірі забезпечувати рівний тон, а ось серицин необхідний для зволоження шкіри і її захисту від ультрафіолетових променів. До того ж, мило входить чотири види колагену, які зміцнюють структуру шкіри. Ну а самий дорогий інгредієнт – це срібло. Метал славиться своїми антибактеріальними властивостями, тому в милі знаходиться неспроста.

Саме дороге мило

Втім, деякі косметологи дотримуються іншої думки і відмовляються підтверджувати той факт, що мило Cor шалено корисно. Вони, в основному, хвалять компанію Plank за грамотний маркетинговий хід, але не за випуск високоякісного продукту. Ось, приміром, як вони коментують деякі компоненти мила.

Фантазійна розмальовка

Іони срібла, які входять до складу Cor. Антибактеріальні властивості, якими славиться метал, підтверджені і широко відомі. Однак, косметологи кажуть, вони підходять скоріше для лікування шкіри, ніж для щоденного використання.

Колаген, який входить до складу Cor. Важливий протеїн, який міститься в структурі нижніх шарів шкіри. Великі молекули колагену в лосьйоні або милі ніяк не можуть вплинути на пружність шкіри, якщо їх використовувати ззовні.

Хітозан, який входить до складу Cor. Це речовина, яка утворює плівку і використовується при виробництві різних зволожуючих засобів. Його добувають з панцирів червононогих крабів, і славиться воно своїми антибактеріальними та протигрибковими властивостями.

Для любителів фруктів

Досить тривале використання хітозану може спровокувати порушення жирового балансу шкіри. А крім цього, молекули хітозану не здатні проникати в шкіру у тому випадку, якщо їх відразу ж змивати (а саме це і робиться в процесі вмивання). Тому присутність цієї речовини в милі безглуздо.

Серицин («шовковий клей», який знаходиться в сирому шовку), який входить до складу Cor. В цьому речовині містяться протеїни шовку. Він не володіє високими сонцезахисними властивостями, тому заявлена характеристика мила не відповідає дійсності. Незважаючи на всі заяви, компанія Plank запевняє, що оригінальне мило, яке містить тільки натуральні добавки, що користується величезною популярністю у споживачів, а ціни виправдовує якість.

Найбільше мило

А ось найбільше мило в світі було зварено в українському Севастополі. У 2011 році в процедурі взяли участь миловари зі всієї країни. Мило величезних розмірів занесено в Книгу рекордів Гіннеса. На рекордсмене фахівці мильного справи відобразили символ міста Севастополь – пам’ятник затопленим кораблям.