Забезпечені люди, обираючи собаку, часто вибирають цуценят дорогих і рідкісних порід. Такий вихованець не тільки підкреслює приналежність хазяїна до вищого суспільства. Здорова і красива собака чистих кровей, з великою кількістю нагород і титулів здатна принести непоганий дохід.

Для доброго господаря його собака найдорожча

Сказати яка порода найдорожча досить складно, тому що ціна кожного елітного цуценя індивідуальна і залежить від багатьох факторів. Ми склали приблизний список порід, за яких люди готові віддати велику суму.

Тибетський мастиф

Ціна: 1,5 млн. доларів

Тибетський мастиф на прізвисько Hong Dong (Великий Сплеск) є найдорожчою собакою в світі. 11-місячного щеняти китайський мультимільйонер, вугільний магнат купив за 10 мільйонів юанів або 1,5 мільйона доларів. Рекордна ціна була поставлена на аукціоні.

Щеня тибетського мастифа

Зростання «Золотого» цуценя — близько 1 метра в холці, вага більше 80 кг. Заводчик Лу Лян вже попередив господаря Хонг Донга, що меню у собаки повинно бути особливим. До переїзду на нове місце проживання щеня їв добірну яловичину і курку, а на полуденки отримував екзотичні китайські делікатеси – це морські вушка і морський огірок.

Найдорожчі - червоні тибетські мастіфи

В новий будинок справді дорога собака вирушила у супроводі охоронців. Його господар вже підраховує очікуваний прибуток, яку принесе йому вихованець. Напевно у собаківників виникне бажання пов’язати своїх собак з Hong Dong а за це доведеться викласти щонайменше 15 тисяч доларів. А ось яка буде прибуток від цуценят, навіть уявити складно.

Трохи про історію породи Австралійські вівчарки кмітливі і завжди чекають схвалення свого власника. Вартість цуценяти від 900 доларів до 2 тисяч.

Австралійські вівчарки люблять простір

Померанський шпіц

Ціна: 2 тисячі доларів

Це ще одна так звана собака-іграшка. Породу вивели в Німеччині. Тепер вона не дає спокою ні одному любителю чотирилапих улюбленців. Мордочка цього шпіца схожа на лисячу, в цьому її головна відмінність від своїх побратимів. До цієї породі відноситься найчарівніша собака, зірка інтернету — шпіц Бо.

Модна стрижка шпіца Бо дуже йому йде

Собачка може без втомилися грати з дітьми, пси, як правило, дуже енергійні та активні. Одночасно з цим, померанський шпиці слухняні, тому тримати їх в будинку – одне задоволення. «Лисичка» коштує від 500 до 2 тисяч доларів.

Без стрижки шпиці теж чарівні

Акіта-іну

Ціна: 3,5 тисячі доларів

Цю породу вивели на японському острові Хонсю. Собачки Акіта-іну добре піддаються дресирування і готові пожертвувати життям, захищаючи свого господаря. Пам’ятайте Хатіко? Акіта-іну вважається символом відданості в Японії. Про неї знімають фільми, до того ж, на честь породи поставлений не один пам’ятник. Придбати цуценят цієї породи можна за 1000-3500 доларів.

Японці називають цю собаку «Скарб Японії»

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує подивитися на вихованців, яких обрали зірки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: