В щасливі лотерейні квитки мало хто вірить, але деякі все-таки купують талон-іншої в надії зірвати великий куш.

Насправді виграш в лотерею не міф, і є люди, які завдяки цьому відразу стали рублевими мільйонерами.

Отже, найбільші виграші в Росії. Читаємо і заздримо.

Юрій Іванов

Практично один мільйон рублів 6 січня 2008 року звалився на голову жителю Тольятті Юрію Іванову. Напередодні Хрещення він виграв рівне 951 тисячу 690 рублів. Як розповів сам переможець, щасливі виграшні номери з’явилися йому уві сні. До речі, чоловік тривалий час чекав успіху, адже в лотерею він грав протягом цілих 23 років. Всі ці роки він ретельно продумував різні стратегії закреслювання цифр, ніколи не викреслював цифри з минулих тиражів, вибирав хаотично цифри і пробував інші методи. І в підсумку гра закінчилася перемогою, Юрій вгадав всі номери.

Як дізналися журналісти, Юрій Іванов не з числа людей, які спускають несподівані гроші в один момент. Житель Тольятті грав довгі роки в лотерею і чекав виграшу, тому запевнив, що розпорядиться коштами раціонально. І при цьому не припинить купувати лотерейні квитки.

Уралець

Рівно один мільйон рублів відправився в руки жителя селища Варгаши Курганської області на Уралі. Саме живе володар Джекпота однієї з російських лотерей. День, який перевернув усе життя гравця – 6 січня 2008 року. Переможець так і не захотів розкрити своє ім’я всій Росії. Що не дивно, оскільки він став відразу найбагатшим жителем невеликого уральського селища. До речі, перший раз жителю настільки віддаленій від столиці місцевості вдалося зірвати Джекпот. До цього самими великими виграшами там були суми рівні 200-ам тисячам рублів або автомобілі.

Олександр Остеренко

І знову Джекпот відправився в Самарську область. 27-річний Олександр Остеренко навесні 2011 року виграв 2,5 мільйона рублів. Як зізнався сам молодий чоловік, завзятим гравцем він назвати не може.