Серед усіх найбільш великих торгових центрів планети можна виділити як найбільший у світі, так і найбільший в Європі, відомо про найбільшому ТЦ в Росії. Відвідування будь-якого з них стає подією.

Топ величезних магазинів

У топ величезних магазинів світу входять торгові центри зі значною торговою площею. Одним з найбільших визнаний Golden Resources Mall. Його відкриття відбулося в 2004-му році в Китаї. Протягом приблизно двох років з моменту заснування цей величезний магазин вважався найбільшим у світі. Торгова площа складає майже п’ятсот п’ятдесят сім тисяч квадратних метрів. На жаль, справи цього торгового центру йдуть не найкращим чином. З-за високих цін для пересічного жителя країни, число відвідувачів за фактом виявилося меншим порівняно з запланованими більш ніж в два рази. Тим не менш, Golden Resources Mall сьогодні називають «Великим торговим центром Китаю».

Golden Resources Mall один з найбільших в Китаї

New South China Mall – ТЦ розташований в Китаї, в місті Дунгуань. Він був відкритий ще в 2005-му році, однак донині страждає від нестачі відвідувачів. За це New South China Mall отримав другу назву – «найбільший привид ТЦ». Розмір торгових площ цього центру-гіганта – вражає, ця цифра дорівнює майже шестисот шістдесяти тисячам квадратних метрів. Його площа використовується лише на один відсоток, все інше простір центру – порожні зали. Найбільший у світі торговий центр поділений на сім зон, де кожна стилізована під одну з країн.

Просторий хол величезного ТЦ New South China Mall

Серед найбільших магазинів світу і торговий центр, побудований в Таїланді в 1990-му році. Мова про CentralWorld. Його торгова площа становить майже чотириста тридцять тисяч квадратних метрів. У 2006-му почав працювати ще один великий ТЦ з торговою площею більше трьохсот дев’яноста квадратних метрів. Для зручності, відвідувачі мають можливість пересуватися по його площі допомогою двадцатиместных транспортних засобів. Мова про SM Mall of Asia. Цей центр відомий ще й тим, що в ньому знаходиться кінотеатр, показує картини на самому величезному екрані на планеті. Dubai Mall – ТЦ в Дубаї. Його торгова площа становить триста п’ятдесят тисяч квадратних метрів. Він не тільки входить в топ величезних магазинів, але є найвищим ТЦ в світі.

Усередині величезного торгового центру West Edmonton Mall є парк розваг

У Канаді з 1981-го року працює West Edmonton Mall. Цей ТЦ відомий наявністю найбільшого на Землі парку розваг. Його парковка розрахована на двадцять тисяч авто. В Європейській частині Стамбула є ще один з найбільш великих ТЦ світу – це Istanbul Cevahir. Куала-Лампур може похвалитися таким величезним магазином, як Berjaya Times Square, а Бангкок – торговий центр Siam Paragon.

Найбільші торгові центри Європи

За розмірами торгові центри Європи значно поступаються магазинам-гігантам Азіатського регіону. Не дивлячись на це, розмір їх торгових площ вражає. До числа найбільш великих європейських ТЦ відносять Westfield Stratford City в столиці Англії. Його торгова площа – сто сімдесят тисяч квадратних метрів. Це зовсім небагато за світовими мірками, однак, за європейськими мірками – значний розмір.

Торговий центр Kaufhaus des Westens один з найбільших у Європі

Берлін теж може похвалитися наявністю магазину величезних розмірів – це Kaufhaus des Westens. Його площа – сорок три тисячі квадратних метрів. Іспанські шопоголіки раєм для себе вважають величезний торговий центр Puerto Venecia. Він знаходиться в місті Сарагоса.

Найбільші торгові центри в Росії

В Росії, особливо за останнє десятиліття, відкрилося кілька великих торгових центрів, які можуть скласти конкуренцію подібним європейським магазинах. Один з них – торговий центр Vegas, що знаходиться в російській столиці. У 2011-му році він здобув перемогу в номінації на звання найбільшого торгового центру Європи. Його торгова площа – сто тридцять чотири тисячі квадратних метрів.

Не дивно, що кілька найбільших магазинів Росії розташовані і діють в Москві. Крім ТЦ Vegas, це «Ріо», «Мега біла Дача» в Котельниках, «Афимолл Сіті», «Гагарінський», «Європейський», «Золотий Вавилон» та ін.

Найбільший торговий центр в Росії - Vegas

В Казані так само кілька торгових центрів – це ТЦ Suvar-Plaza, комплекс «XL Казань» та «Кільце». У Нижньому Новгородее найбільші магазини – ТЦ «Поверхи», «ТРК «Золота миля», ТЦ «Республіка». У Ростові-на-Дону любителі походити по магазинах можуть здійснювати покупки в таких найбільших центрах торгівлі, як «Горизонт», «А’в стор Плаза» і «Мега». Найбільші російські ТЦ побудовані так само в Єкатеринбурзі, Калінінграді, Краснодарі і Омську.

Найбільший торговий центр в світі на сьогоднішній день

Як відомо, безліч найбільших торгових центрів планети знаходяться в Азіатському регіоні. Не є винятком і самий великий в світі. Його назву New Century Global Center. Гігант відкрили у 2013-му році в китайському місті Ченду, збудувавши його всього за рік.

Всередині самого великого у світі розважального центру New Century Global Center є пляж

Торгова площа цього восемнадцатиэтажного магазину приблизно дорівнює площі такої держави, як Монако. Його незвичайна особливість полягає в тому, що протягом доби всі приміщення будівлі освітлюються штучним сонцем.

А ось на найдорожчих вулицях у світі, за даними bestfacts.com.ua, великих магазинів мало. Там більше розташовані затишні брендові торгові точки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: