Про таких кажуть: «Побачивши раз, неможливо забути». Мова йде про дівчат, які не схожі на інших. І тут можна пофантазувати, що ховається за цією несхожістю: дивовижна краса чи безпросвітна дурість, що тягне за собою каліцтво.

Міс Джессіка Реббіт

Головна відмінна риса молодої мешканки Росії Христини Рей – губи. Петербурженка з 15 років хотіла бути схожою зі знаменитим мультиплікаційним персонажем Джесікою Реббіт з картини про Кролика Роджера. Це пишногруда і полногубая рудоволоса красуня з зухвалим і млосним поглядом. Саме тому Христина вирішила собі зробити величезну кількість силіконових ін’єкцій. Поки, втім, явних подібностей з мультяшкою не видно, але, дівчина прикладає максимум зусиль, щоб втілити дитяче бажання в життя.

Зараз Христині Рей трохи за двадцять років. За сім років експериментів над собою вона зробила близько сотні ін’єкцій в губи. Втім, і на цьому дівчина зупинятися не збирається. Вона пишається своїми губами, які, до речі, на сьогоднішній день є найбільшими в світі.

Дівчинка з комплексами

У 15-річному віці школярка була впевнена, що всі біди в її життя-за її тонких губ. З такими на обличчі вона вважала себе потворною. До того ж над нею постійно знущалися однокласники в школі. Щоб позбутися такого стану справ Христина Рей вирішила піти на крайні заходи. Вона звернулася до пластичного хірурга з проханням збільшити їй губи. Ідеальні губи, у своєму поданні, вона теж змалювала. Хотіла такі ж, як у мультяшною красуні Джесіки Реббіт.

Колишня Христина

Крістіна Рей (вона, до речі, працює в одному з пітерських салонів майстром з манікюру) витратила на свій атрибут краси приблизно 7 тисяч доларів. Саме стільки грошей пішло на силіконові ін’єкції. Всі витрати на лікарів взяли на себе батьки Рей. Дівчина вже зрозуміла, що залежить від пластичної хірургії, але зізнається, що зупинитися вже не може. Вона продовжує відвідувати медиків і збільшувати і без того надуті губки.

Дівчина каже, що батьки вже змирилися з тим, що їх дитина трохи видозмінився. Ось що вона говорить з цього приводу: «Мама і тато змирилися, бо я їх сама кохана і єдина донька».

Кожен раз Христина Рей погоджується вставити собі в губи всі великі імплантанти з силікону, коли приходить на процедури корекції. Причому дівчина розуміє, що операція ця не з приємних, а «вкрай болюча», але все ж погоджується і, до того ж платить за кожну процедуру приблизно за 70 доларів.

Видатні губи

Де б дівчина не з’являлася, вона відразу ж звертає на себе увагу. Погляди спрямовуються лише на одне місце – губи, які справді видатні. Крістіна Рей вважає, що на неї дивляться, тому, що вона нарешті «виглядає фантастично». Тому петербурженка відчуває себе щасливою. Вона навіть ігнорує колючі зауваження та нелісові відгуки в свою адресу з боку незнайомих перехожих.

Втім, пухкі губки хоч і приковують до себе увагу, але така видатна частина тіла не вирішує проблем Христини в особистому житті. У Рей зараз немає хлопця. Але дівчина не зневіряється знайти свою другу половинку, і все-таки вдячна губам за те, що вона виглядає особливою. Варто відзначити, що губи не заважають Христині жити повноцінним життям. Вона наполягає, що нормально їсть, говорить і навіть цілується, так як вона робила і до пластичних операцій. Дівчині не заважають ніякі хворобливі відчуття після втручання хірургів.

Крістіна Рей сьогодні

Зараз Христина Рей хоче побити власний рекорд і зробити губи ще більше. Оскільки їх вона вважає недостатньо повними. А як тільки у дівчини з’явиться можливість, вона планує піти ще далі по тілу. А саме, збільшити груди до чашки DD з чашки С. Після цього вона хоче змінити форму носа і зробити загострені, як у ельфа, вуха. Настільки дівчині подобається відрізнятися від інших.

«Взагалі я хочу отримати від життя якомога більше екстриму, наприклад, виглядати, як мій улюблений мультиплікаційний персонаж, саме тому хочу щоб у мене були найбільші губи в світі. Вважаю, що я залежна від цієї ідеї, проте мене все це тільки радує. Одна думка дає мені велику впевненість у собі, а так само забирає безліч комплексів. Друзі мені кажуть, що не треба більше губи збільшувати. Вони поки не знають жодного з таким величезними губами в Росії, та й в усьому світі. Але ось я поки задоволена своїм результатом», — говорить Христина Рей.

Зіркові «пухкі губи»

Насправді психологи називають постійне прагнення до вдосконалення своєї зовнішності психологічним відхиленням. Пов’язані вони з заниженою з дитинства самооцінкою.

Кіноактриса і співачка Ліндсей Лохан не тільки змінила колір волосся, але і попрацювала над губами. Вона змінила їх форму. Втім, зірка явно перестаралася, її губи виглядають не дуже красиво і додають їй вік.