Найбільший бик – це кьянине або фарфоровий бик. Італійська порода цінується за м’ясо, яке вважається найкращим у світі.

Згідно назві, представники цієї породи мають кремовий або білий окрас. Примітно, що найбільший бик у світі є дуже добродушним, чого не можна сказати про інших членів бичачого сімейства, які славляться суворою вдачею і періодично нападають на оточуючих. Порцелянових биків рідко зустрінеш у поєдинку зі своїми побратимами, але якщо вони все-таки вирішуються на атаку, то можуть смерть затоптати жертву.

Породі кьянине кілька тисяч років. Свою назву копытное отримало від назви населеного пункту, де і вивели рогата худоба – тосканська долина Кьян. Але спочатку представники виду не відрізнялися розмірами. Телята вагою 45 кілограмів почали з’являтися після того, як породу схрестили з подільською породою. Зараз доросла особина виростає до 180 сантиметрів у холці, при вазі більше тонни. Великі і корови – вони мають до 160 сантиметрів. До речі, такий значний вага порцелянові бики мають не за рахунок жиру, а за рахунок м’язів. В них ховається феноменальна сила і міць рекордсменів.

Найбільша порода биків - мармурова

Найбільший у світі бик — Доннето Найбільший бик у світі – самець на прізвисько Доннето. Він важив рівне 1740 кілограмів і мав в холці 190 сантиметрів. Жив фарфоровий бик в середині минулого століття в Швейцарії. Він був доброю істотою на світі.

Величезний бик Чилі Ще одна видатна особа – бик Чилі, і це вже біла фрезианская порода (у свій час її вивели з порцелянової). Важить копытное тварина 1300 кілограмів. У 1999 році зовсім маленьким бика знайшли близько притулку для тварин у британському Ферне. Теляті було всього шість днів. Зараз Чилі більше десяти років і він користується великою популярністю. На нього приходять подивитися туристи. У рік бик набирає близько ста кілограмів, тому можна припустити, що його рекорд – не межа. Вже зараз Чилі записаний в Книгу рекордів Гіннеса з власним титулом: «Largest Bovine in the World». До речі, бик-рекордсмен не виглядає страшним і масивним. Мила тварина більше схоже на корову. У нього ласкавий і ніжний характер, але от якщо Чилі впертися, зрушити з місця її буде неможливо.

Найбільший у світі бик - Доннето

Тригер

Гігантським биком зараз є і мешканець Британії по кличці Тригер (фрезианская порода). Він виріс до 196 сантиметрів і набрав 1,2 тонни. До речі, у бичка досить цікава доля. Його планували зарізати ще в ранньому віці, але за тварину заступився сусід, і не помилився. Рекордсмен вразив своїми розмірами всіх. Від носа до початку хвоста Тригер має 4,3 метра. Бик продовжує додавати у вазі і, цілком можливо, займе своє гідне місце в Книзі рекордів Гіннеса. Як і попередні лідери, найбільший бик у Британії дуже тихий. Він мешкає в поле Кингсвуда Херефоршира, їсть лугову траву і величезна кількість яблук. До речі, для того, щоб Тригер не зміг нікого поранити, йому спиляли роги. Тепер подивитися на гіганта приходять місцеві жителі і приїжджі.

Фельдмаршал — найбільший бик сьогодні Ну а ваговим лідером на сьогоднішній день став бичок по кличці Фельдмаршал (рідкісна порода шароле). Він в холці має 190 сантиметрів. Його вага – 1700 кілограмів. Тварина мешкає на англійській фермі. Власник Фельдмаршала Артур Даккети придбав бика на племінному ринку кілька років тому. І він навіть не припускав, що вихованець досягне феноменальних розмірів. Втім, незважаючи на свій значний вагу, бик є досить скромно, йому потрібно менше їжі, ніж корові. Але на пасовище Фельдмаршал пасеться практично круглий рік. Як і всі інші рекордсмени, тварина володіє урівноваженим характером, тому йому навіть не стали спилювати потужні роги. Ну а довга шерсть молочного кольору і волохаті вуха роблять бичка справжнім красенем.

Бик Тригер - найбільший в даний час

Варто відзначити, що порода шароле відрізняється великою вагою і спокійною вдачею її представників. Більш того, у биків є хороші материнські властивості і відмінна здатність до ефективний нагул. Ще одна особливість – це висока витривалість і виживання биків і корів цієї породи. Деякі особини можуть дожити до 15 років. До речі, розводять породу у Франції, де шероле можуть досягати 1000-1200 кілограмів. І ще цікавий момент, корови шароле часто приносять двійні, а це дуже рідкісне явище для великої рогатої худоби.

Бик Репп до Речі, не тільки Європа і Америка відома своїми великими биками. СНД теж є чим похвалитися. На Україні живе найбільший бик-запліднювач. Його звуть Репп. Вага самця – півтори тонни. І це, природно, не межа. Але від Репа, на відміну від попередніх представників, отримують не м’ясо, а насіннєвий матеріал. Від тваринного кожен рік з’являється приблизно п’ятдесят тисяч телят. І це цифра не шокуюча, їй дивуватися не варто. Справа в тому, що осіменіння проводиться не природним, а штучним шляхом. Сам Репп має дуже страшний, якщо не сказати загрозливий, вид. Він, до речі, ніколи в житті не бачив корову.

Віддалено Репп схожий на вівцебика. У нього кучерява голова. Порода бичка – подільський бик. Заради безпеки оточуючих у гіганта видалили рогу, інакше до нього просто не можна наближатися. Незважаючи на спокійний норов, неможливо передбачити, як поведе себе Репп в тій чи іншій ситуації. Тварина мешкає в Черкаському селекційному центрі. Співробітники говорять, що вони не планували відгодовувати таку детину. Репп виріс до гіганта сам, але при гарному догляді і постійної уваги. Щодня бик додавав приблизно два з половиною кілограми. Зараз же самий великий бик з’їдає приблизно десять кілограмів сіна в день, а так само 150 грамів цукру та кілограм сої. Варто відзначити, що рекордсмен досить образливий. До того ж злегка злопам’ятний і лінивий. Якщо при Реппе співробітники центру погладять іншого бика, то він почне невдоволено мукати і загрібати ногою. Вихованець ревнує і вимагає до себе уваги. А якщо бик образиться, то свого кривдника він може легенько ненароком штовхнути ногою. Тим не менш, з родичами Репп поводиться доброзичливо, він не з ким не б’ється і навіть не конфліктує.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: