Аквапарки в Росії будують відкритого і закритого типу. Відкриті, природно, з’являються на березі моря, в курортних містах і селищах. Вони вже давно стали прекрасною альтернативою нудного й одноманітного пляжного відпочинку. Якщо відпочиваючому набридло лежати на шезлонгах, то саме час відправитися в аквапарк. А як бути тим, хто знаходиться в мегаполісі, так ще й не в сезон. Виявляється, про них теж подбали. Куди ж поїхати? Представляємо найбільші аквапарки Росії.

Питерлэнд

За запевненням будівельників, найбільший аквапарк в Росії знаходиться в Санкт-Петербурзі. Його відкрили не так давно, і він став третім за рахунком водний атракціон в північній столиці. «Питерлэнд» тематичний, присвячений піратське темі. Перш за все, в аквапарку привертає увагу корабель, який побудований за образом «Чорної перлини» зі знаменитих «Піратів Карибського моря». Висота судна 16 метрів.

Висота гір в цьому аквапарку 16 метрів, а загальна протяжність трас близько півкілометра. Один з атракціонів у водному раю – синій — творці характеризують як унікальний, по ньому не знижується, а навпаки, піднімаються вгору зі струменем води.

Зовсім як на островах

Далі, від палуби піратського корабля відходять водні гірки різного рівня, для частини з них передбачені надувні «ватрушки». Крім цього, в «Питерлэнде» є великий хвильовий басейн, а так само басейн для дайвінгу з екранами на стінах, де транслюється життя морських глибин, є і спеціальний водойма для серфінгу. По всьому периметру аквапарку тягнуться річки з плином lazy river. Ну а якщо гірки набридли, то відвідувачам пропонують відвідати банний комплекс, приміром, російську, фінську, турецьку, японську або римській лазні. Всього можна відвідати 12 саун, лазень і саун, а так само масажні кабінети і солярій. Загальна площа «Питерлэнда» 180 тисяч квадратних метрів, а самого аквапарку – 25 тисяч квадратних метрів.