Риболовля – справа досить захоплююче. Особливо, звичайно, її люблять чоловіки. А в світі потім додається історій про те, хто ж зловив найбільшу щуку в світі.

І для більшості риболовля стає не просто приємним способом проведення часу, а справжнім хобі, яким виділяються цілі дні. Завзяті рибалки спеціально купують професійне спорядження, вивчають літературу, відправляються на далекі ріки й озера і годинами сидять на березі. І у кожного любителя риболовлі є власні трофеї, так звані рекорди, про яких довго і барвисто розповідають всім оточуючим. Не менш цікаво послухати і про добычах, які потрясли весь рибальський світ.

Найбільша щука в світі

Про найважчих щук, які були коли-небудь спіймані, вже ходять легенди. За однією з версій, найбільша щука попалася на вудку в 1497 році. Її витягли на берег за допомогою неводи. І у рибини був досить солідний вік, а саме, 270 років.

Щука на 25 КГ г Перм У цих випадках мова йде про щуку звичайної. Рибу називають також джекфиш або джек. Але назви поширені тільки в Сибіру, Канаді або Центральної Алясці. До речі, у кулінарів ця риба особливою популярністю не користується. Все тому, що у неї дуже кістляве м’ясо.

Ну а що стосується методу лову щуки. Вони не оригінальні і схожі з методами лову будь-якої іншої риби. Тільки от спорядження повинно бути на порядок міцніше, ніж, наприклад, для лову окуня. У щуки є потужні зуби, тому рибалки між приманкою і волосінню ставлять дротяний поводок, щоб волосінь риба не порвала й не перекусила. Приманка повинна бути великою, вагою мінімум 30 грамів. Часто щуки примудряються зриватися з гачка, оскільки мають костистую тверду пащу. Для того, щоб цього не сталося, краще вчасно зробити потужну підсічку, щоб гачок був загнаний глибше. Ну а з води велику щуку найчастіше виймають з допомогою подсачека з довжиною ручкою або багорика.

І варто зазначити, що полювання на щук передбачає поїздку в нелюдные місця, де ймовірність зловити велику рибу набагато більше. Найбільш підходящий сезон для цього – кінець весни, а також осінь, до перших морозів. У серпні клювання на щук припиняється, оскільки особини ховаються в глибокі шари води і чекають спаду температури.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: