Є люди, яким недостатньо грошей, які їм приносить основна робота. Деякі не відчувають себе реалізованими. А чи є в Росії такі професії, в яких можна просуватися по кар’єрних сходах і отримувати солідну зарплату. Згідно з даними Росстату, зараз середня заробітна плата в країні близько 20 тисяч рублів. При цьому, більше 20 мільйонів росіян живуть на межі бідності. Якщо хочеш бути багатим і успішним, то потрібно піти працювати і бажано головою. Ми вирішили скласти Топ найбільш високооплачуваних професій в Росії за 2012 рік. І почнемо з найпопулярніших, поступово піднімаючи планку зарплати.

Аудитор

На цій посаді можна заробити 35-40 тисяч рублів. Сума залежить від обсягу документації, з якою треба працювати. Аудитор має справу з фінансовою частиною бізнесу і стежить за бухгалтерським обліком. Часто такі посади є на невеликих підприємствах, де немає величезного документообігу.

Аудитор - добре оплачувана робота

Останнім часом все більше компаній користується послугами аудиторів. І не обов’язково мати такого професіонала у своєму штаті, досить звернутися до фахівця зі сторони. Чим більше у вас досвід роботи, наскільки ефективно ви зможете працювати і з якими обсягами зможете впоратися — ось показники, які впливають на зарплату аудитора.

Спеціаліст по роботі з клієнтами, менеджер з продажу

Фахівці, які організовує оптові продажі, отримує в середньому близько 45 тисяч рублів. Той працівник, який працює з базою клієнтів, має дохід від 25 тисяч рублів. У першому випадку у претендента повинні мати досвід роботи з товарними асортиментами, у другому ж – навички налагоджувати контакти з потенційними клієнтами і робити лояльними вже наявних.

Менеджер з продажу отримує стільки, скільки він продав

І тут теж все залежить від характеру людини, який продає. Адже найчастіше зарплата менеджера безпосередньо залежить від обсягу продажів — він працює за відсоток від суми угоди. Що вигідно як роботодавцю і менеджеру.

Менеджер по закупкам

Такий фахівець заробляє 35-50 тисяч рублів на місяць. У посадових обов’язках – контроль за якістю товару, що надходить на підприємства, вибір постачальників, аналіз цінової політики на ринку.

Сама высокоплачиваемая професія в Росії А ось чи легко бути керівником такого рівня? До таких працівників дуже високі вимоги. Вони повинні вміти вільно говорити на іноземних мовах, обов’язково англійською і бажано французькою чи німецькою. До того ж досвід роботи потрібен від 10 до 15 років і вищу освіту, краще економічне і бажано закінчили курси МВА.

Керівники банківських установ та міжнародних компаній ведуть дуже багато переговорів і повинні вміти грамотно складати договори. Вони постійно приймають стратегічні рішення, від яких, часом, залежить розвиток підприємства. Часто люди таких професій піддаються стресам, працюють майже цілодобово і не мають часу на особисте життя і здоров’я.

Але знаходяться люди, для яких величина зарплати не найголовніше в житті. Вони хочуть займатися улюбленою справою або приносити користь іншим людям. Пропонуємо вам почитати статтю про найрідкісніших професій в світі, за які люди теж отримують чималі гроші.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: