Існує рейтинг найбільш високооплачуваних акторів, як в Росії, так і в Голлівуді, так само є загальносвітовою список найбагатших акторів і рейтинг тих, хто одержує найвищі гонорари.

Найбільш високооплачувані актори Голлівуду

Першим в п’ятірці найбільш високооплачуваних в Голлівуді визнаний Роберт Дауні молодший. Його заробіток за рік склав близько сімдесяти п’яти мільйонів доларів. Він знімався в «Залізній людині 3» та в «Месниках», які змогли зібрати в прокаті більше ніж по одному мільярду. За останні роки актор став символом ринкового успіху.

Роберт Дауні-молодший самий високооплачуваний актор Голлівуду

Ченнінг Татум знаходиться на другому місці по заробітку за рік. Він спродюсував таку кінокартину, як «Супер Майк». Його річний дохід склав шістдесят мільйонів доларів.

На третій позиції – Х’ю Джекман. На екрані він з’явився в ролі Жана Вальжана, знявшись в «Знедолених». Його дохід за рік склав п’ятдесят п’ять мільйонів доларів.

Х'ю Джекман входить в рейтинг найбільш високооплачуваних голлівудських акторів

Річний дохід у розмірі п’ятдесяти двох мільйонів отримав актор Марк Уолберг. Таке високе місце в рейтингу він зайняв завдяки феноменальному успіху кінокомедії «Третій зайвий», в якій їм була зіграна роль, що принесла чималий дохід. При бюджеті п’ятдесят мільйонів, в прокаті комедія зібрала п’ятсот п’ятдесят мільйонів.

Дуейн «Скеля» Джонсон зайняв п’яту позицію серед акторів Голлівуду, заробивши за рік сорок шість мільйонів доларів. Він взяв участь у зйомках таких картин, як «Кидок кобри» і «Форсаж», які протягом десяти тижнів трималися в десятці найбільш касових фільмів Північної Америки.

Дуейн «Скеля» Джонсон має приголомшливі гонорари

Найдорожчі актори в Росії

Є дорогі актори і в Росії. Якщо скласти рейтинг, виходячи з річного доходу, то він буде виглядати наступним чином. Першу позицію рейтингу займає Микита Міхалков. Саме він визнаний найдорожчим актором Росії. На другому місці знаходиться Іван Охлобистін.

Іван Охлобистін один з найбільш високооплачуваних російських акторів

До числа найдорожчих акторів відноситься Федір Бондарчук і Гоша Куценко. Куценко відіграє не тільки в кіно, за його зізнанням, він багато часу приділяє роботі в театрі. Він, як і Охлобистін, нерідко з’являється в рекламі, в тому числі в рекламі «Евросети».

Високооплачуваним є народний артист Сергій Безруков, який, як здається, може зіграти абсолютно будь-яку роль. Найдорожчим актором вважається Дмитро Пєвцов. А замикає рейтинг Анастасія Заворотнюк.

Анастасія Заворотнюк одна з найдорожчих російських актрис

Якщо скласти список найдорожчих акторів Росії, виходячи з вартості одного знімального дня, то він буде виглядати трохи інакше. До нього увійдуть Костянтин Хабенський, Дмитро Дюжев, Сергій Гармаш і Марат Башаров. Є в цьому списку і жінки – це Нонна Гришаєва та Світлана Ходченкова.

Найбільш високооплачуваний актор 2013 року

За результатами минулого року найбільш високооплачуваним актором був визнаний Роберт Дауні-молодший. Він отримав широку популярність після зйомок у фільмі «Шерлок Холмс: Гра тіней», «Месники», «Впритул», «Залізна людина».

Роберт Дауні-молодший в 2013 році став найдорожчим актором

З середини 2012-го року по середину 2013-го року актор зміг заробити майже сімдесят п’ять мільйонів доларів. Роберт живе в шикарному особняку зі своєю сім’єю, їздить на «Бентлі» і не скаржиться на відсутність цікавих пропозицій знятися.

Найбільші гонорари акторів

Серед акторів можна вибрати десять тих, хто за зйомки отримує найвищі гонорари. У список потрапив Кіану Рівз, який зміг за дві «Матриці», що стали продовженням першого фільму, отримати суму, що дорівнює ста п’ятдесяти шести мільйонам доларів.

Брюс Вілліс за роль в «Шостому почутті» отримав, згідно з контрактом, шістнадцять мільйонів доларів. Так як до цього він уклав угоду про участь у прибутку, його загальний гонорар склав сто мільйонів доларів.

Том Круз відноситься до числа тих, хто отримував великі гонорари ще з 1980-го року. Поява актора у фільмі гарантує йому успіх у прокаті. За роботу в картині «Місія нездійсненна» він отримав сімдесят мільйонів, а за ролі в «Місія нездійсненна-2» і «Війна світів» його склали гонорари за сто мільйонів доларів.

Том Круз ось вже чверть століття є високооплачуваним актором

Одним з найбільших гонорарів отримав Том Хенкс за участь у кінокартині «Форрест Гамп». Акторові було виплачено сімдесят мільйонів.

Шістдесят п’ять мільйонів доларів склав гонорар Харрісона Форда за роль в четвертій картині про Індіану Джонса.

Джек Ніколсон отримав шістдесят мільйонів за роль Джокера у фільмі «Бетмен». Леонардо Ді Капріо зумів заробити п’ятдесят дев’ять мільйонів доларів за роботу в картині «Початок».

Далі в рейтингу йде Джонні Депп зі своїм гонораром в сумі сорока мільйонів за роль в картині «Аліса в Країні чудес». Тридцять три мільйони заробив Арнольд Шварценеггер за фільм «Термінатор 3». Завершує десятку Мел Гібсон, який отримав тридцять мільйонів доларів за четверту частину «Смертельної зброї».

Найбагатші актори в світі

Деякі актори входять до числа найбагатших людей у світі. Таким є Уілл Сміт, доходи від фільмів з його участю щороку приносять акторові близько ста мільйонів доларів. Щорічний гарантований дохід Джонні Деппа становить близько вісімдесяти семи мільйонів.

Уілл Сміт один з найдорожчих акторів у світі

Доходи від фільмів за участю Едді Мерфі становлять шістдесят п’ять мільйонів щороку, а Леонардо Ді Капріо отримує щорічно шістдесят три мільйони.

Дохід Джулія Робертс в рік — близько ста сорока мільйонів, а дохід Дженіфер Еністон – сто мільйонів доларів. Річний дохід Камерон Діаз дорівнює сімдесяти п’яти мільйонів. У число найбагатших акторів так само входить Дженніфер Лопес.

Але актор — не сама високооплачувана професія в світі. На сайті є докладна стаття про найбільш високооплачуваних професій в Росії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: