Фізична сила і витривалість цінується в собаках споконвіку. Адже саме чотириногі друзі з давніх часів захищали людину від зловмисників, а так само житло від диких речей. Вони ж допомагали добувати їжу і пасли стада. Тому заслуговують на повагу та захоплення найсильніші собаки і сьогодні.

Ньюфаундленди Йоркшира розвозять ялинки до Різдва

Найсильніша порода собак у світі

— Представники великих порід. Найсильнішими собаками в світі вважалися кавказькі вівчарки, середньоазіатські вівчарки, різноманітні мастіфи, алабаї, сенбернари, ньюфаундленди, а також німецькі доги і вовкодави. Сторожові пси — найпопулярніші собаки у власників заміських будинків. Величезна фізична сила цих чотириногих забезпечується за рахунок потужних м’язів і розмірів.

Сенбернари - витривалі і сильні собаки-рятувальники

— Собаки їздових порід. Вони славляться своєю неперевершеною витривалістю. Маламути і лайки без страху можуть напасти навіть на більш сильна тварина. Втім, зазвичай здобувають перемогу такі собаки виключно за підтримки своїх родичів. Однак у деяких заводчиків досить популярні розповіді про лайку, які поодинці змогли впоратися, наприклад, з ведмедем. Такі історії не вигадка, а чиста правда.

Лайки - одна з найбільших порід собак

— Бійцівські пси. Вони, звичайно, поступаються іншим переліченим у розмірах, однак це з лишком компенсується їх неймовірною хваткою. Особливою потужністю і напором відрізняються бульдоги, стаффордширські тер’єри і пітбультер’єри. У поєдинку з ворогом вони покладаються в основному на свої надзвичайно сильні щелепи. Хватка, як кажуть, мертва.

Американські пітбультер'єри - серйозна бійцівська собака

— Агресивні і злі собаки. Серед таких поганою славою користуються боксери і ротвейлери. У список, як не дивно, потрапили навіть з вигляду миролюбні далматинці, а також чау-чау і ті ж лайки. Не повним перелік буде без доберманів і канарських догів. У цих порід досить сильний інстинкт виживання і незалежність. Всі вимагають ретельної і професійної дресирування.

Будь великій собаці потрібна дресирування

Бували випадки, коли сильна собака в результаті неправильного виховання ставала небезпечною для людини. Вирішивши стати власником потенційно небезпечної собаки, потрібно бути готовим до того, що вам буде потрібна допомога дресирувальника і великий багаж знань, серед яких повинна бути інформація про те, як вести себе у випадку нападу пса.

Найбільш сильні собаки в світі — рекордсмени

Найсильніші породи собак, які встигли встановити власні вражаючі рекорди, занесені в Книгу рекордів Гіннеса. Світовими рекордсменами стали сенбернари і водолази. Собаки цих порід популярні й у Росії. Їх сила вимірюється зовсім не розмірами, безстрашністю або ж фортецею щелеп. Виявляється, вони лідери вибилися завдяки здатності зрушити вагу.

Сенбернари і ньюфаундленди - собаки рекордсмени

Сенбернар Райттес Бренді Беар

Собака, яка змогла зрушити з місця найбільший вантаж (в якості вантажу були залізничні рейки) – чотирирічний сенбернар Райттес Бренді Беар. Власник силача – чоловік по імені Дуглас Олександр, житель Монро, штаті Вашингтон. Пес потрапив в Книгу рекордів Гіннеса як найбільший у світі. Рекорд фіксували в американському Ботелле (штату Вашингтон) 21 липня 1978 року. Дивного чотириногого вже давно немає в живих, але до цих пір він носить звання найсильнішої собаки в світі.

Сильна собака тягне машину Цей восьмидесятикилограммовый песик зміг менш ніж за півтори хвилини протягнути на 4 метри 57 сантиметрів вантаж вагою 2905 кілограмів по бетонній поверхні. Рейки була закріплена на візку. До речі, за кілька днів до встановлення цього рекорду той же Райттес спробував встановити інший – він взявся за вантаж вагою 2993 кілограма.

Однак вихованцеві не пощастило — коли до фінішу було всього 12,7 см (мінімальна дистанція була 4,5 метра) належний час (а це 90 секунд) минув.

Ньюфаундленд Барбара Алленс Дарк Ханс

Ще один рекордсмен — собака породи ньюфаундленд по кличці Барбара Алленс Дарк Ханс. Її ім’я теж знаходиться в Книзі рекордів Гіннеса. Вона є самою сильною собакою в пропорції до своєї ваги. На змаганнях, які пройшли в далекому 1979 році в Ботелле, тварина протягло по бетонній поверхні вантаж у 2289 кілограмів. І це при тому, що Барбара важила всього 44 кілограми.

Ньюфаундленди рятують потопаючих

Пітбуль Тайсон — найсильніша собака на європейському континенті

У пострадянському просторі найбільш сильною собакою вважається вихованець з України. Трирічний пітбуль на прізвисько Тайсон з Донецька. На змагання, які були першими в житті чотириногого, Тайсон дійшов, що називається, з вулиці. Пес, вага якого всього 37 кілограмів, у перетягуванні вантажу взяв перше місце. Собаку переможця прямо з п’єдесталу пошани забрав Олександр Мелешин, ставши його новим господарем.

Згодом виявилося, що Тайсон — пес добрий і розумний. Він легко може вести себе як справжній аристократ, хоч у нього і немає родоводу.

Одна з найбільш сильний собак - пітбуль

Особистим рекордом донецького Тайсона стало переміщення візка з вантажем вагою 385 кілограмів на відстань 4,8 метра. Пес виявився досить цілеспрямованим, тому цей результат для нього не межа. Господар чотириногого планує, що його вихованець візьме вага близько двох тонн.

Так чи інакше, рекордний вага собаки рухають не для себе. Ці досягнення – виключно для улюблених господарів. Кожній собаці, навіть самої сильної, потрібні турбота, ласка і посмішки. На сайті можна почитати статтю про найбільш великих собак у світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: