Хто сказав, що сильні світу цього придумують тільки потрібні і розумні закони? На планеті маса шедеврів юриспруденції, яка змушує не тільки посміхатися, але часом і реготати в повний голос. Представляємо найбезглуздіші закони в світі. Читаючи їх, найкраще уявити, за яких обставин вони могли бути прийняті.

Закони і традиції інших країн здаються забавними

Самі смішні закони у світі

У провінції Нова Скотія не дозволяється під час дощу поливати галявини. В Англії влада заборонила вивішувати ліжко з вікна.

У Сан-Франциско ліжка спокійно висять за вікнами

У канадській провінції Квебек порушенням закону вважається продавати маргарин жовтого кольору.

Смішний закон діє в Арканзасі. І він орієнтований не на людей, а на природу. Там річка Арканзас Рівер не має права підніматися вище, ніж рівень мосту у Літтл Рок.

Найбільш законослухняна річка - Рівер Арканзас

Найбезглуздіші закони у світі

Абсолютно точно, одного з законів Південної Кореї ніколи не зустріти в Росії. Там дорожніх поліцейських зобов’язали повідомляти керівництву про отримані за зміну хабарі.

У Данії на законних підставах ув’язнені можуть втекти з в’язниці. Їх, звичайно, ловлять, але от за втечу не карають. У канадській провінції Альберта випущених з в’язниці злочинців покладається дати коня і заряджений пістолет, і це для того, щоб вони покинули місто.

В Айдахо не варто рибалити, сидячи верхи на верблюді.

Рибалити верхи на верблюді заборонили, щоб зберегти питну воду

В Балтіморі заборонено відвідувати театр з левами. Під загрозою штрафу в Арізоні не можна вкласти спати осла у ванній. У Новому Орлеані краще не прив’язувати крокодилів до гідрантів.

У Сент Луїсі взагалі варто поводитися акуратно. Там не можна сидіти на бруківці і пити пиво з відра.

Пиво треба пити із задоволенням

У місті Нерфолка, штат Вірджинія, не можна займатися сексом під час їзди в мотоколяски. У Небрасці діє безглуздий закон, що забороняє ловлю китів. І це при тому, що в штаті моря немає в помині.

Математики після відвідування штату Індіана будуть в шоці. За законом число «Пі» дорівнює не 3,14, а 4.

Найдивніші закони у світі

У Данії, перш ніж почати користуватися машиною, необхідно не тільки перевірити справність гальм, фар, керма і клаксона, абсолютно обов’язково перевірити, чи немає під автомобілем дітей.

Машину краще перевіряти перед стартом

У Андору краще не потикатися адвокатам, оскільки вони там заборонені.

Міннесота порадує тюремним строком за те, що людина спить голим.

в Айова (в фортмедисоні) пожежникам необхідно перед кожним виїздом на пожежу проводити 15-хвилинне тренування.

Пожежникам доводиться непросто

У Сент-Луїсі особливий закон діє стосовно людей, які обрали небезпечну професію пожежника. Їм не можна рятувати оголених жінок, а також тих жінок, яким не пощастило надіти нічну сорочку або халат.

Дивний закон з міста Пенсакала. Жінка, яка загинула через необережне використання електроприладу у ванній, зобов’язана заплатити штраф у розмірі 100 доларів.

Найбезглуздіші закони у світі

Самий безглуздий закон прийнятий в Сінгапурі. Там заборонено без одягу ходити вдома. В австралійському Мельбурні чоловіка можуть оштрафувати, якщо він з’явився у «сукня без лямок» на вулиці. А от на інші види жіночого одягу для чоловіків обмежень не існує.

Самі смішні закони в світі!!! У Каліфорнії особлива стеження за тваринами, оскільки їм заборонено займатися сексом на відстані ближче 500 метрів від громадських закладів.

Варто уважно вивчити закон, перш ніж відправитися в Коннектикут. Крім усього іншого, там заборонено їздити зі швидкістю понад сто кілометрів на годину на велосипеді. У місті Девон того ж штату не можна ходити задом після заходу сонця.

Увечері заборонено ходити задом, але можна милуватися заходом

У Північній Кароліні злочином вважаються заняття оральним сексом. У Монтані взагалі поза законом секс в будь-якої позиції, окрім «місіонерської». А в штаті Кентукі парламентарії зобов’язали своїх виборців перебувати під душем не рідше, ніж один раз на рік.