Існує Премія Дарвіна, якою відзначають особливо безглузді смерті. Причини багатьох загадкових смертей неясні навіть через багато років. Цікаво дізнатися і про самої страшної смерті у світі.

Премія Дарвіна за найбезглуздішу смерть

Створена віртуальна премія, яка отримала назву «Премія Дарвіна». Вона є щорічною і присуджується за найбезглуздішу смерть. Відомо, що на думку натураліста Дарвіна кожне наступне покоління має бути більш високорозвиненою, ніж попереднє. Цьому є інша назва – «Виживання найбільш пристосованих». Згідно з цією гіпотезою і відбувається щорічне вручення премії.

За найбезглуздішу смерть вручають премію Дарвіна

Можна назвати деяких переможців цієї премії різних років. Так в 1992-му премії удостоївся Кен Чарльз Баргер. Цей сорокасемирічний чоловік проживав у штаті Південна Кароліна. Коли вночі він почув телефонний дзвінок, то замість трубки взяв у руку «сміт-вессон» і, піднісши його до вуха, по інерції натиснув на курок.

У 1994-му році чоловік загинув із-за того, що на нього впала машина-автомат з кока-колою. Він хотів, не заплативши отримати напій, при цьому намагався в буквальному сенсі витрусити пляшку з автомата.

Раптово вбити може навіть автомат з Кока-колою

Житель Мічигану загинув під своєю машиною. Він займався її ремонтом. Замість того, щоб просвердлити отвір у вихлопній трубі, він вирішив прострілити трубу з пістолета. Куля зрикошетила і потрапила в нього.

Часто на конкурс потрапляють історії безглуздих смертей гірськолижників, смертей із-за вибухів, і окремо виділяється категорія: смерть з-за любові.

Найстрашніша смерть

Всі знають, що смерть неминуча, але ніхто не хоче закінчити своє життя в результаті страшної смерті. Відомо, що багато страшних смертей було в роки Середньовіччя. Той час було кривавим і жорстоким. У результаті хрестових походів, інквізиції, гонінь церкви і політичної боротьби тисячі людей були замордовані. І навіть на такому тлі одна смерть виділяється особливою жорстокістю. Її вважають найстрашнішою в світі. Йдеться про страту Дьєрдя Дожі.

Дьєрдя Дожі помер страшною смертю на розпеченому троні

Він жив в Угорщині на початку шістнадцятого століття. Дьордь очолив селянське повстання, яке згодом переросло в антифеодальне. Коли ополчення виявилося розбитим, їх ватажок потрапив у полон, будучи пораненим.

Щоб деморалізувати послідовників Дьєрдя, було прийнято рішення провести жахливу страту. Для цього розжарили дочиста залізний трон, і посадили на нього ватажка повстання. Розпечена залізна корона була одягнена йому на голову, а розпечений залізний скіпетр – вкладено в руки. Цим казнившие насміялися над прагненням Дьєрдя зайняти угорський трон.

У середні століття винаходили страшні і незвичайні способи смертельної кари

Коли він, страждаючи, сидів на розпеченому троні, в зал були введені його спільники, яких кілька днів перед стратою не годували. На очах ще живого Дожі брат був розрубаний на три частини. Спільникам було запропоновано відкусити підсмажену плоть їхнього ватажка. Всіх відмовилися зарубали. Тих же, хто відкусив – відпустили. Сучасні вчені вважають, що біль від опіків — найсильніша з усіх можливих. Тому смерть Дьєрдя визнана найстрашнішою і болісною.

Самі загадкові смерті

Смерть будь-якої відомої людини не проходить непоміченою. Частіше розбурхують розуми смерті, що відбулися зовсім не з причини старості. Загадковою вважається смерть Віктора Цоя. Його не стало, коли співак був на піку популярності. Причина, за якою сталася аварія на дорозі, невідома. Те, що гальмівний слід відсутня, говорить про можливу зупинку серця або про те, що співак заснув за кермом.

Віктор Цой помер загадковою смертю

Досі обговорюється смерть Ігоря Соріна. Відомо, що він помер через три дні після того, як впав з балкона. Що привело його до самогубства не з’ясовано. Однак похорон талановитого співака були проведені таємно.

Існує не менше десяти версій смерті Мерилін Монро. Найбільш правдоподібні з них – замовне вбивство, самогубство, випадкова смерть, смерть від рук мафії.

Смерть Брюса Лі досі неясна. Він помер від набряку мозку, який стався внаслідок прийняття ним таблетки від головного болю. Не менш загадковою виглядає смерть Елвіса Преслі, який помер, перебуваючи у власному туалеті.

Таємниця смерті Елвіса Преслі досі не розкрита

Катастрофа, результатом якої стала смерть Принцеси Діани, і сьогодні викликає багато суперечок. Не з’ясований винуватець аварії, крім того, багато свідки не давали свідчення в суді.

Сама дурна смерть у світі

Нерідко смерті здаються дурними, хоча ні одна смерть не може викликати сміху. Тим не менш, існує ТОП найбезглуздіших смертей у світі. Вибрати якусь одну і назвати її самої дурної – неможливо. Можна навести приклади декількох смертей, які можуть претендувати на звання самої дурної.

Смерть під колесами машини теж може бути безглуздою

Найдурнішою можна назвати смерть чоловіка, який, потрапивши під колеса, залишився неушкодженим. Заради можливого отримання компенсації, він тут же знову ліг під колеса і прикинувся постраждалим. В цей час машина рушила і задавила на смерть.

Ще одна безглузда смерть сталася в Чехії. Жінка вирішила, що чоловік їй невірний. Вона викинулася з вікна, але впала прямо на що проходив чоловіка. Вона вижила, а от чоловік помер.

Собака теж може стати причиною раптової і безглуздої смерті

Безглуздою смертю закінчилася життя досвідченого альпініста, неодноразового піднімався на Еверест. Він помер у себе вдома – намагався замінити лампочку, впав і помер після удару головою об раковину.

Кожна з цих смертей в свій час була визнана самої дурної. Список можна було б продовжити. Померти можна навіть поцарапавшись нігтями, тим більше якщо вони довжиною близько 10 сантиметрів. До речі, це не межа. За даними , найдовші нігті в світі зросли до 91 див.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: