Жінки нерідко добиваються великих фінансових результатів, присвятивши себе кар’єрі. Важливе значення має правильно обрана професія. Є рейтинги найбагатших жінок світу і Росії.

Найбагатша жінка Росії 2013

Відомо, що вже кілька років першу позицію рейтингу найзаможніших жінок в Росії займала Олена Батуріна, дружина Юрія Лужкова. У 2013-му році ситуація не змінилася, вона як і раніше попереду всіх. Така думка журналу Forbes.

Олена Батурина найбагатша жінка Росії

Зараз Олена проживає в Лондоні. Вона володіє статком у розмірі один мільярд сто мільйонів доларів. Раніше всі її компанії перебували і діяли в Росії. Її чоловік в минулому – мер Москви. Незважаючи на те, що Батурина живе в Англії, а не в Росії, її бізнес успішно діє. Назва компанії Inteco Management.

Швидше за все, Олена змогла стати успішною саме завдяки своїм талантам, а не з-за того, що була дружиною Лужкова. Це підтверджує той факт, що перевівши бізнес в іншу країну, її справи не стали гіршими. Основний стан вона зуміла заробити в сфері нерухомості.

Inteco Management зробив Олену Батурину багатою

Проте є інша думка про лідерство серед найбагатших жінок Росії. На перше місце претендує Ольга Зинов’єва. Вона працює в «Інтеррос» на посаді першого заступника генерального директора. Точну цифру її стану не знає ніхто, але фахівці зуміли порахувати її капітал приблизно. Його обсяг, за їх твердженням, становить кілька мільярдів доларів. Серед жінок-олігархів багато справжніх красунь. А ось самі багаті російські чоловіки, за даними , особливою красою відрізняються не завжди.

Жінки яких професій стають самими багатими?

Правильним буде твердження, що стати багатою може жінка практично будь-якої професії. Успіх залежить не тільки від обраного справи, але і від вкладених у це сил і часу, а так само від того, чи є професія – коханої.

Ольга Зинов'єва з Центробанку входить в топ російських багатих жінок

Є інша думка: стати багатою може лише та жінка, яка народилася в багатій родині, сім’ї крутих бізнесменів або та, що опинилася при владі. Сумнівне твердження, що успішними стають лише ті, хто володіє величезним досвідом. Є чимало прикладів того, як ставав багатим людина, що зуміла порушити стереотипи, придумав щось неординарне, де зовсім не потрібно багаторічний досвід.

Щоб зрозуміти, в якій сфері треба працювати, щоб мати можливість стати однією з найбагатших жінок країни або світу, з’ясуємо професії багатих жінок. Так Ольга Зинов’єва працювала один час в Центробанку, потім на телеканалі НТВ, MasterFoods. Зараз вона працює в одній з найбільших компаній в сфері інвестування. Ольга – економіст за професією.

Лариса Каландей входить в рейтинг успішних російських бізнес-леді

Одна з заможних жінок Росії – це Лариса Каландей. Її професія – юрист. Ця жінка сьогодні працює в компанії «Роснефть». Посада Лариси – заступник голови правління.

Олена Карпель теж багата. Вона економіст за професією. Сьогодні трудиться в компанії «Газпром» і є членом ради директорів. Ще одна заможна жінка Росії (і знову економіст за фахом) — це Аглямова Галина. Сьогодні вона співвласниця НЛМК і є генеральним директором.

Олена Карпель з Газпрому вважається дуже багатою

Непогано можна заробити в шоу-бізнесі. Це підтверджується даними про стан представниць слабкої статі, задіяних у цьому бізнесі. Відмінний приклад – співачка Мадонна і Опра Уінфрі, визнана королевою ток-шоу. Трохи відстають від них співачки Бейонсе і Селін Діон. Жінка може опинитися в списку найбагатших, будучи популярною письменницею, як Стефані Майєр або ставши популярною актрисою, як Сара Джессіка Паркер або Анджеліна Джолі.

Анджеліна Джолі входить в список найбагатших актрис

Серед найбагатших жінок нерідко зустрічаються ті, хто розбагатів завдяки отриманому спадок. Так, найбагатша жінка Європи стала такою як раз завдяки доставшемуся їй після смерті чоловіка спадок. Мова про Лілліан Беттанкур. Тепер вона замість чоловіка управляє компанією L’oreal. Так само в результаті отриманої спадщини розбагатіла Раузінг Біргіт. Вона зайняла другу позицію серед найбільш заможних леді Європи. Їй дістався сімейний бізнес, який в свій час був заснований ще її свекром – це Tetra Laval. Таких прикладів безліч.

Найбагатша актриса

Порівнюючи загальний стан актрис-світових знаменитостей, можна назвати найбільш заможних жінок. Серед них провідне положення займає Джулія Робертс.

Цій американській актрисі вже сорок шість років. Вона продовжує багато зніматися. Одним з найбільш фінансово успішних фільмів для неї став «Посмішка Мони Лізи». За роль у цій картині актриса отримала близько двадцяти п’яти мільйонів доларів. Її стан сьогодні оцінюється в сто сорок мільйонів доларів.

Джулія Робертс визнана найбагатшою актрисою

Відомо, що слідом за нею у списку слід Дрю Беррімор, а третє місце у ТОП-10 займає Анджеліна Джолі.

Якщо ж порівнювати актрис світового значення за рівнем доходу, то перше місце буде за Анджеліною Джолі, друге – за Сарою Джесікою Паркер, і третє – за Дженіфер Еністон. При цьому враховується не тільки дохід, отриманий від участі у фільмах, але і від озвучування, а також від реклами модних компаній.

Найбагатша жінка в світі

За даними на 2013-ий рік складено рейтинг найбагатших жінок планети. Лідируючі позиції за Лілліан Беттанкур. Їй уже дев’яносто років, однак, вона продовжує керувати компанією L’oreal.

Лілліан Беттанкур найбагатша жінка в світі

Лілліан отримала компанію у власність після смерті її чоловіка. Стан жінки оцінюється в тридцять мільярдів доларів. Серед найбагатших людей планети її ім’я знаходиться на дев’ятій позиції.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: