Високий рівень життя, повне соціальне забезпечення, низький рівень безробіття. Це не міф, деякі сучасні і промислово розвинені країни світу обрали цей курс. І громадяни цих країні справді не живуть, а як сир у маслі катаються. Представляємо найбагатші країни світу.

Зараз світова економіка не на висоті. Хоч вона і знаходиться в занепаді, на землі залишилися країни, в яких живеться привільно. Принаймні, такі є, якщо вірити експертам Міжнародного валютного фонду. Вони назвали найбагатші країни світу. І цей рейтинг складався з розміру ВВН на душу населення.

ТОП найбагатших країн світу

Отже, перелік країн, куди бажають виїхати на постійне місце проживання багато. Рейтинг «найбагатші країни світу» відкриває Австрія. Саме в цій країні на душу населення ВВП становить 39 тисяч 711 доларів. Тут живе майже 8,5 мільйонів людей, велика частина розмовляє німецькою мовою.

Австрія - відкриває топ найдорожчих країн світу

І процвітає Австрія і зростає добробут громадян завдяки головним галузям промисловості. А саме металургії, будівництва і харчової промисловості.

На десятому місці Топ найбагатших країн світу розташувалася Ірландія. Вона хоч і була ослаблена економічною кризою 2008 року, але не втратила своїх позицій і змогла встати на ноги. В Ірландії ВВП на душу населення теж вражає – 39 тисяч 999 доларів. У країні живе 4,58 мільйонів чоловік. І не бідувати їм допомагають харчова, металургійна та текстильна промисловості.

Ірландія - одна з найбагатших країн у світі

Країна, в якій мріяв побувати практично кожен, і у кожного можуть бути різні причини. Голландія займає восьме місце в списку найбагатших країн світу. Сама толерантна країна на планеті, а так само батьківщина тюльпанів славиться високим ВВП (42 тисячі 447 доларів на душу населення) і низьким рівнем безробіття.

Багата країна Голландія

У Голландії безбідно проживає 16,68 мільйонів чоловік. Вони зайняті в сільському господарстві, на метало-, нафто — і газовидобутку переробки.

Ось вже хто не дивує своєю присутністю в рейтингу «Найбільш багаті країни 2013» так це Швейцарія. Світ знає країну як батьківщину першокласного шоколаду, чудових гірськолижних курортом і найбільш якісних годин. Крім цього, Швейцарія – відмінне місце для інвесторів. Тут відкрито близько 4 тисяч фінансових інститутів, зокрема, величезна кількість філій іноземних банків.

Швейцарія - надійна і багата країна

Цілих 35-40 відсотків світового управління власністю юридичних та приватних осіб припадає на швейцарські банки. Причому, вони користуються відмінною репутацією серед клієнтів. І все завдяки стабільній політичній ситуації всередині країни, твердим курсом швейцарської валюти, а так само дотримання принципу банківської таємниці. В європейській країні ВВП складає 47 тисяч 424 долари на душу населення. При цьому, число жителів – не сягає 8 мільйонів чоловік. Ну а ґрунтується швейцарська економіка хімічної промисловості та туризмі.

Далека і найбагатша країна

Не дарма туди всі прагнуть. США продовжує список найбагатших країн світу. Економіка цієї держави так само постраждала в 2008 році від світової фінансової кризи. Але країна і донині утримує високі позиції на світовому ринку.

США - країна можливостей і багатств

ВВП Штатів складають 47 тисяч 84 долара на душу населення. І тримається економіка країни, в тому числі, сталі, нафти і автомобілебудуванні.

Справжня перлина Південно-Східної Азії. Сінгапур поєднав у собі архітектурну казку 19 століття, культуру Індії, Малайзії, Китаю і ряду європейських країн, а так само сучасні розважальні і торгові центри. У Сінгапурі живе всього 5 мільйонів чоловік. Зате гідно і безбідно. ВВП країни на душу населення становить аж 56 тисяч 797 доларів. І живе країна за рахунок електронної та хімічної промисловості.

Сінгапур - найбагатша країна в Азії

На четвертому місці списку найбагатших країн світу розташувалася Норвегія. Та сама країна, яка до подвійного теракту, який скоїв Андерс Брейвік, вважалася самою безпечною країною на планеті з найвищим рівнем життя. Тепер Норвегія дещо втратила свої позиції, але все одно дихає в спину трійці лідерів.

Найбагатша країна Скандинавії - Норвегія

У країні живе трохи менше 5 мільйонів чоловік, у той час, як на душу населення припадає понад 56 тисяч доларів ВВП. Цій державі належать головні галузі промисловості, а саме, видобуток і переробка природного газу і нафти.

Країна-мрія: найбагатша і найприголомшливіша

Країна шейхів, неймовірних хмарочосів, найкращих у світі готелів. Це, звичайно, Об’єднані Арабські Емірати. До того ж, це ще третя з найбагатших країн у світі. В ОАЕ дійсно значний ВВП – майже 58 тисяч доларів на душу населення. В еміратах проживає понад 8 мільйонів людей. А економіка тримається не тільки на туризмі, ще на алюмінії, цементу і нафти.

Об'єднані Арабські Емірати - у Топ найбагатших країн

Срібний учасник рейтингу найбагатших країн світу, а так само шановний член Євросоюзу, зразок ведення міжнародних фінансових переговорів. Сьогодні в Люксембурзі настільки хороший рівень добробуту, що інші великі держави оглядаються і облизуються. У місті-державі перебувають багато організації ЄС. У столиці перебуває близько тисячі інвестиційних фондів і 200 банків. Це більше, ніж в будь-якому іншому місті на планеті.

Найдорожча країна Європи - Люксембург

Така ситуація склалася завдяки вигідним умовам і офшорній зоні. ВВП Люксембургу зашкалює – майже 90 тисяч доларів на душу населення. При цьому в країні живе всього півмільйона жителів. Не дивно, що найбільші галузі – фінансові послуги, банківська справа, а так само сталь і залізо.

Найбагатша країна в світі

Найбагатша країна в світі – це чи не єдина країна, яку досить складно знайти на карті планети. І до початку минулого століття мало хто їх європейських мандрівників здогадувався про існування маленького півострова.

Найбагатша Країна на Землі, Але сьогодні про Катарі знають буквально все. Адже за визнанням Міжнародного Валютного фонду ця найбагатша країна в світі. Тут ВВП становить 91 тисячу 379 доларів на душу населення. І за прогнозами, до 2016 року ця цифра зросте до 112 тисяч доларів. Тенденції допоможуть зберегти країні перше місце в престижному рейтингу. Варто відзначити, що в Катарі проживає 1,69 мільйонів чоловік. Вони зайняті в сферах видобутку та очищення нафти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: