Не засмучуйтеся, якщо погода продовжує стабільно «балувати» опадами – буває набагато гірше! Які тільки предмети не падали на голови ні в чому не винних людей, які стали свідками ситуацій з нашої збірки.

1. Павуки з неба — кошмар арахнофоба

Як не дивно, падаючі з неба павуки – явище нерідке. За останні три роки повідомлялося принаймні про двох подібних випадках: у Бразилії (лютий 2013) і Австралії (травень 2015 р.).

Павуки падають на наші голови з завидною постійністю

2. Жаб’ячий тайфун

Його міг побачити кожен житель місцевості, славиться ураганами. Проносячись над невеликими водоймами, вихор засмоктує всередину воронки всю воду, зрозуміло, разом з мешканцями. А потім на голови невинних перехожих проливається дощ з жаб.

Про дощ з жаб є згадка в Біблії

3. Черв’ячний бізнес

Саме таку справу зміг би відкрити хто-небудь з глядачів аматорського футбольного матчу в Британії після зливи з хробаків, що пройшов над стадіоном. Шість років по тому аналогічний випадок мав місце бути в американському місті Дженнінгс. Червивий град обрушився на співробітницю поліції Елеонору Белл.

Черв'яки з неба - не дуже приємно

4. Кривавий дощ

Мабуть, самий таємничий випадок дивних опадів стався в 2008 році на території невеликого містечка в Колумбії. З неба в буквальному сенсі полилася кров – природа червоно-бурої рідини була встановлена під час подальшої експертизи. А от походження кривавого дощу так і залишилося загадкою, що викликало чимало розмов апокаліптичного характеру.

Червоний дощ може налякати

5. М’ясо з неба

Випадок, можна сказати, історичний – у 1876 році на жителів міста Олімпія Спрінгс, штат Кентуккі, обрушилася лавина з шматків баранини і оленини. Винуватцем оголосили небувалих розмірів зграю стерв’ятників, пролетавшую над містом з видобутком.

Дивовижні факти часто мають просте пояснення

6. Тенісні м’ячики небес

Ну або майже в 1969 році м’ячі для гри в гольф порушили ясне небо над Флоридою. Спортивні снаряди над містом Пунта-Горда проніс ураган.

У містечку Пунта-Горда (Punta Gorda), штат Флорида, ураган приніс м'ячі для гольфу

7. Жертва нещасного випадку

Повинно бути, мешканка Сан-Дієго, яка виявилася одним вересневим днем 1978 року не в той час і не в тому місці, ледь не загинула від жаху. Жінка разом з новонародженим сином спокійно їхала по дорозі, як раптом на лобове скло автомобіля приземлився мертвий чоловік. Хвилинами раніше над містом зіткнулися два літаки. Деякі із загиблих випали з салону і впали на землю. Загальне число жертв авіакатастрофи 25 вересня досягло 144 осіб.

На жаль, літаки не забезпечують 100% безпеки

8. Літаючі корови

Казки про стрибають через Місяць корів на секунду здалися реальністю пасажирам одного японського риболовецького траулера. У 1997 році російські моряки, які патрулювали берегову лінію в Японському морі, врятували потерпілих рибалок. Японці пояснили, що катер був проломлений коровою, звалилася на палубу прямо з неба. Пізніше стало відомо, що один з льотчиків ВПС Росії з якоїсь причини посадив на борт літака живу корову, а пізніше, з ще більш незрозумілою причини, скинув бідна тварина з десятикілометрової висоти.

Цікаво, що подумали моряки, побачивши, що летить з неба корову?

9. Можливі опади у вигляді грошей

Грошовий дощ – вислів аж ніяк не фігуральний. Його мали щастя спостерігати жителі французької села Бурж в 1957 році (тоді з неба впало близько тисячі франків) та Чикаго в 1975 році (на вулиці мегаполісу впали 588 однодоларових купюр). Причини такої щедрості природи залишилися таємницею.

Грошовий дощ - найприємніший вид опадів

10. Самі вершки

У 1969 році на заводі Border Company, який займався виробництвом сухих вершків, трапилася аварія у вентиляційній системі, в результаті чого стався викид продукції в атмосферу. Міститься в повітрі волога перетворила порошок у в’язку субстанцію, яка опустилася на голови мешканцям Честера (Південна Кароліна).

Жителі Південної Кароліни викупалися в молоці

пропонує вам також ознайомитися зі статтею про самих незвичайних і рідкісних природних явищах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: