Сьогодні мобільні телефони – вже далеко не розкіш. Портативний засіб зв’язку має практично кожен росіянин, незалежно від віку і матеріального статусу. Асортимент мобільних телефонів постійно оновлюється, при цьому діапазон цін на новинки надзвичайно широкий: від декількох сотень рублів до декількох тисяч доларів. Однак існують ексклюзивні мобільні телефони, які не купити в звичайному салоні стільникового зв’язку. Їх ціна може перевищувати кілька мільйонів рублів, часом досить значно. Деякі з них представлені в одиничному екземплярі або випущені в рамках надзвичайно обмеженої серії. Ми не будемо детально зупинятися на технічних характеристиках цих моделей, адже їх ціна залежить зовсім не від апаратної начинки. Так які вони, найдорожчі телефони світу, і чим вони відомі?

Топ-11 найбільш розкішних і ексклюзивних мобільних телефонів в історії

Найдорожчі телефони в світі

Vertu Signature Diamond

Ціна: $88,000

11 місце – Vertu Signature Diamond

Цей кнопковий телефон не може похвалитися екраном широкого формату або інноваційним процесором. Його ціна (яка за даними 2016 року коливалася в районі 620 тисяч рублів) будується на авторитеті бренду Vertu, який вже давно зарекомендував себе як виробника лакшері-телефонів, а також на вартості корпусу з благородних металів з інкрустованими діамантами. Доступні метали: платина, біле, рожеве або жовте золото. Колір діамантів теж може бути різним; найбільшою популярністю користуються моделі з чорними і рожевими самоцвітами. Вага такого телефону – близько 200 грам.

Black Diamond VIPN Smartphone

Ціна: $300,000

10 місце – смартфон чорний Алмаз VIPN

На тлі інших учасників нашого рейтингу цей телефон виглядає досить скромно і по-минималистичному стильно. Результат колаборації Sony Ericsson і ексцентричного сінгапурського дизайнера Джарена Гоха виділяється незвичайною вигнутою формою, покликаної полегшити зберігання смартфона в кишені. Клавіатура захищена полікарбонатним дзеркальним склом. Ціною модель зобов’язана двома невеликими чорними діамантами, вбудованими в корпус: один спереду, джойстик управління, другий ззаду.

Vertu Boucheron Cobra

Ціна: $310,000

9 місце – Vertu Boucheron Cobra

Зовнішній вигляд «кобри» від Vertu багатьом може здатися занадто претензійною. Та й на зручність користування його дизайн напевно позначається не найкращим чином. Однак на 2016 рік це – найдорожча модель Vertu. Тіло змії виконано із золота (на вибір пропонується рожеве, жовте і біле) з вкрапленням кольорових дорогоцінних каменів (рубінів або сапфірів загальною кількістю 438 штук), очі змії виконані з смарагдів. Також телефон прикрашений двома величезними діамантами. Світ побачило лише 8 примірників «кобри».

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

Ціна: $1,000,000

8 місце – компанія Gresso Luxor в Лас-Вегасі Джекпот

Зазвичай ціна телефонів від бренду Gresso коливається в районі 5 тисяч доларів. Але цей маленький шедевр, чий зовнішній вигляд нагадує про давньоєгипетських мотиви, був виставлений на продаж за мільйон. Виробник зрозумів, що золотим корпусом і звичайними діамантами досвідчену публіку вже не здивуєш, і тому инкрустировал його практично не зустрічаються в природі чорними діамантами. Задня панель зроблена з 200-річного чорного ебенового дерева. Кожна клавіша – мікроскопічний сапфір, відполірований за допомогою лазерних технологій. Модель дивно тонка (для кнопкового телефону) – всього 12 міліметрів.

Diamond Crypto Smartphone

Ціна: $1,300,000

7 місце – смартфон діамантовий Крипто

Дітище компанії Ancort виділяється на тлі інших невиправдано дорогих смартфонів – він може бути по-справжньому корисним. У нього вбудований потужний криптопроцессор TMS 320 VC 5416, який забезпечує шифрування даних за допомогою 256-бітного ключа. Всі дзвінки, SMS та інтернет-трафік, а також файли, що зберігаються в пам’яті смартфона, надійно захищені від сторонніх. Крім того, корпус криптосмартфона зроблений з 950-каратною платини, прикрашений блакитними і білими діамантами (всього 50 штук), а з боків передбачені вставки з ебенового дерева.

GoldVish Le Million

Ціна: $1,300,000

6 місце – можливості: goldvish Ле млн.

Цей досить оригінальний мобільний телефон не тільки жахливо дорогий. Навіть якщо пересічний покупець знайшов десь близько півтора мільйонів доларів, то дизайн цієї трубки навряд чи припав би йому до душі. Хоча виробник запевняє, що завдяки формі, що нагадує бумеранг, GoldVish Le Million дуже зручно лежить в руці. Корпус повністю зроблений з платини, білого, жовтого або рожевого золота (на вибір користувача), суцільно усипаний діамантами WS-1, а вставки з крокодилячої шкіри натуральної захищають задню панель телефону від подряпин.

iPhone 3G kings button

Ціна: $2,410,000

5 місце – кнопки iPhone 3G і короля

Австралійський ювелір Петеа Алоиссон займається створенням розкішних мобільних телефонів з 1998 року. Зібравши весь накопичений за 20 років досвід, в 2009 році він випустив айфон, моментально привертав до себе увагу за рахунок величезного діаманта, вбудованого в кнопку Home. Екран обрамляють крихітні камені загальним числом 138 штук, а корпус зроблений зі сплаву рожевого, білого і жовтого золота.

Supreme Goldstriker iPhone 3G

Ціна: $3,200,000

4 місце – Вищий Goldstriker iPhone з підтримкою 3G

Цей смартфон побачив світ у 2009 році. Його відрізняє корпус з цілісного 22-каратного золота, 136 інкрустованих в рамку навколо екрану діамантів і величезний самоцвіт, гордо що красується замість єдиної кнопки. Обмежена серія цієї моделі продавалася в семикилограммовой упаковці з граніту, обробленою натуральної мелковорсістой шкірою.

iPhone 4 Diamond Rose

Ціна: $8,000,000

3 місце – iPhone 4 diamond Rose

Хоча часи четвертого айфона давно канули в Лету, ця модель, випущена у двох примірниках, як і раніше займає верхні рядки рейтингу найдорожчих телефонів світу. Зовні він – точна копія його брата-простолюдина, за винятком 500 витончено огранених діамантів загальною вагою 100 каратів. На покриття логотипу Apple пішло 53 діаманта, інші прикрашають бокові сторони смартфона. Найбільший з них – рожевий діамант вагою 7,4 карата – прикрашає центральну кнопку Home. Між тим, рожеві діаманти вважаються одними з найбільш дорогих каменів світу. Зі зрозумілих причин, покупці діамантового айфона не стали розкривати своїх імен.

iPhone 5 Black Diamond

Ціна: $15,300,000

2 місце – айфон 5 Алмаз чорний

Як і попередній, рожевий iPhone, цю модель створив ліверпульський ювелір Стюарт Хьюз. Замовник – китайський бізнесмен, який побажав залишитися анонімним. Корпус айфону зроблений з 24-каратного жовтого золота, на прикрасу торців пішло 600 дрібних каменів, ще 53 було витрачено на логотип. Екран захищений непробивним сапфіровим склом, а центральну кнопку прикрашає рідкісний чорний 26-каратний діамант. Лише він один обійшовся ювелірові приблизно в $12 мільйонів.

Найдорожчий мобільний телефон у світі

Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6

Ціна: $95,500,000

1 місце – Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6

Бренд ексклюзивних мобільних телефонів Falcon пропонує добре знайомі всім iPhone в новому іміджі. Корпус цієї надзвичайно дорогою «шістки» покритий 18-каратним жовтим золотом, а в задню кришку, під логотипом Apple, вбудований величезний рожевий діамант. Версія з блакитним діамантом обійдеться покупцеві в два рази дешевше – всього у 48 з половиною мільйонів доларів. Є також варіанти з платини і рожевого золота. В доповнення до арсеналу найдорожчих речей повсякденного користування виробник пропонує навушники за $300,000 – можна вибрати золоті або платинові.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: