Зарубіжні зірки все частіше говорять про бажання одержати російське громадянство. Для одних це продиктовано велінням серця, для інших — це тільки бізнес, адже в Росії діє низька податкова ставка на доходи, для третіх — можливість потрапити в збірну і виступати на міжнародних змаганнях.

Росія тепло зустрічає «нових росіян»

Рой Джонс молодший

Один з найвідоміших у світі боксерів в середньому і важкому вазі зробив заяву про бажання отримати російський паспорт будучи в Ялті на боксерському турнірі. Отримати російське громадянство американцеві допомагав особисто президент Володимир Путін, до якого Рой Джонс звернувся з проханням.

Рой Джонс володіє американським і російським громадянством

Рой Джонс молодший живе в Росії 6-8 місяців в році, вважаючи за краще проводити холодну зиму в більш теплих країнах.

Джефф Монсон

Один з найкращих бійців без правил Джефф Монсон є давнім шанувальником Росії і Радянського Союзу. Досить сказати, що на свої бої він виходить під гімн СРСР.

Джефф Монсон - американський і російський спортсмен

Користуючись допомогою Володимира Жириновського, лідера партії ЛДПР, Джефф Монсон швидко отримав російський паспорт.

Жерар Депардьє

Відомий французький актор і удачливий підприємець неодноразово зізнавався в любові до Росії. Змінити громадянство і отримати новий паспорт актор вирішив не тільки з-за любові до російських просторах, але і з-за прибуткового податку найнижчого в Європі.

Жерар Депардьє 11 січня 2013 року отримав звання «Почесний удмурт»

Жерар Депардьє має кілька квартир і будинків в Росії, де зупиняється під час візитів в країну.

Ан Хен Су

Будучи важко травмованим, Ан Хен Су був відрахований зі збірної Південної Кореї з шорт-треку. У 2011 році спортсмен отримав російське громадянство і взяв нове ім’я, Віктор Ан, під яким його і знають мільйони любителів спорту.

Віктор Ан під час нагородження призерів зимових Олімпійських ігор

У 2014 році на Олімпіаді в Сочі Віктора Ан завоював три золоті медалі та став абсолютним рекордсменом у шорт-треку.

Юко Кавагуті

Японська фігуристка Юко Кавагуті довгий час тренувалася під керівництвом російських наставників. Щоб будувати успішну кар’єру і виступати на міжнародних змаганнях від Росії, спортсменці довелося відмовитися від японського громадянства.

Юко Кавагуті відмовилася від японського громадянства через Олімпіади

Фігуристці разом з її партнером Олександром Смирновим вдалося завойовувати золоті медалі Чемпіонату Європи у 2010 та 2015 роках.

Вік Уайлд

Американський сноубордист, в 2010 році одружився на російської спортсменки Олени Заварзиной, прийняв рішення про отримання другого громадянства. Через міжнародних правил був змушений повністю пропустити спортивний сезон 2011/2012 років.

Вік Уйлд - громадянин США і Росії

Це не завадило Віку Уайлдом завоювати дві золоті медалі на Олімпіаді в Сочі і стати єдиним сноубордистом з російським громадянством, що встав на першу сходинку п’єдесталу.

Стівен Сігал

Герой бойовиків, майстер східних єдиноборств Стівен Сігал отримав російське громадянство в листопаді 2016 року. Своє бажання він пояснив любов’ю до багатої російської культури. Указ про прийом актора в громадянство Росії підписав президент Володимир Путін, з яким у Стівена Сігала склалися дружні стосунки.

Стівен Сігал - громадянин США, Сербії і Росії

Зураб Церетелі

Один з найбільш відомих російських архітекторів має грузинське коріння. Більшу частину свого життя Зураб Церетелі прожив у Москві, і тому питання з отриманням російського громадянства вирішилося дуже швидко. У 2003 році Володимир Путін підписав відповідний указ.

Зураб Церетелі - громадянин Грузії і Росії

Будучи вхожим в ближнє коло екс-мера Москви Юрія Лужкова, Зураб Церетелі брав участь у будівництві головного православного собору країни — Храму Христа Спасителя і цілого ряду інших найвідоміших столичних будівель. Багато великі пам’ятники Москви також створені цим прославленим архітектором.

Едіта П’єха

Едіта П’єха народилася в невеликому французькому містечку біля Парижа. Першими її мовами стали французький і німецький, потім їй довелося вивчити польську, так як сім’я переїхала у Польщу. Майбутня популярна співачка вперше приїхала в СРСР на навчання, маючи польське громадянство. «Молоткастий, серпастый» паспорт вона отримала в 1967 році.

У 1967 році Едіта Станіславівна отримала радянське громадянство

хотіла б додати, що Ленінград став для Едіти П’єхи рідним містом. Тут відбулися її перші тріумфальні виступи, вона стала мамою та бабусею.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: