Бути знаменитим не так-то просто, і це прекрасно відомо дівчатам з нашої статті. Зіркове життя спонукає до паніки і стресу, а де стрес – там алкоголь, наркотики і буйство, незмінно привертають увагу органів охорони порядку. Цим героїням таблоїдів не раз доводилося стикатися з поліцією.

Кім Кардашьян потрапила за ґрати тільки для зйомки кліпу

1. Періс Хілтон

У 2007 році скандально відома правнучка засновника мережі готелів Hilton була засуджена до 45 днів тюремного ув’язнення за порушення умов випробувального терміну (раніше дівчину не раз ловили за кермом в нетверезому вигляді). Втім, за ґратами світська левиця провела половину терміну – 22 дні. Ці три тижні складно назвати «висновком», адже Періс розмістили у двокімнатній VIP-камері з правом на щоденний годину вільних прогулянок.

Періс Хілтон провела 22 дні в VIP-камері

2. Ліндсей Лохан

Ця миловидна блондинка, повинно бути, сама збилась з рахунку, згадуючи свої приводи в поліцію. Її неодноразово затримували за водіння «під мухою» і за вживання заборонених речовин. Актриса тричі відбувала термін: 2007, провівши в ув’язненні всього 84 хвилини, 2010, отримавши в якості покарання 14 днів позбавлення волі, і, нарешті, 2011, за порушення правил випробувального терміну. Востаннє Ліндсі довелося провести у в’язниці цілий місяць.

Ліндсей Лохан час від часу потрапляє в поле зору поліцейських

3. Дрю Беррімор

Ще підлітком Дрю написала автобіографію, в якій описала скандальні подробиці свого дитинства, багаті алкоголем і наркотиками. Не дивно, що за зберігання і вживання нелегальних препаратів актриса кілька разів потрапляли в лапи поліції, проте реального терміну так і не отримала.

Дрю Беррімор притягувалася за зберігання наркотиків

4. Анна Ніколь Сміт

У 1989 році майбутню зірку Playboy заарештували за їзду в нетверезому вигляді. Її мати працювала помічником шерифа в місцевому відділенні поліції, і саме вона одягла на Анну Ніколь наручники і посадила в камеру.

Анну Ніколь Сміт заарештувала власна мати

5. Кармен Електра

Дівчина потрапляла у в’язницю двічі. Перший раз – у 1999 році за бійку в готелі; Кармен побила власного коханого Дениса Родмана. У 2007 актрису заарештували за зберігання героїну, після чого вона лягла на реабілітацію.

Кармен Електра два рази потрапляла у в'язницю

6. Джейн Фонду

У 1970 році фітнес-гуру Америки була заарештована за звинуваченням у контрабанді наркотиків. Її затримали в аеропорту Клівленда з безліччю аптечних бульбашок, в яких зберігалися невідомі препарати. Всі претензії з Джейн зняли відразу після експертизи – пігулки виявилися не наркотиком, а таблетками для схуднення.

Джейн Фонду була затримана за таблетки для схуднення

7. Мішель Родрігес

Двічі засуджена до тюремного ув’язнення за нетверезе водіння з-за значної колекції штрафів за аналогічні злочини. У 2007 їй загрожувало позбавлення волі терміном 2 місяці в одній з в’язниць Лос-Анджелеса, але через катастрофічну переповнення пенітенціарних установ штату вона провела в ув’язненні всього добу. У 2012 році Мішель Родрігес виїхала нетверезої на дороги штату Гаваї, за що поплатилася трьома днями свободи.

Мішель Родрігес сіла за кермо в нетверезому вигляді

8. Наомі Кемпбелл

До роману з бізнесменом Владиславом Дороніним супермодель страждала від неконтрольованих нападів гніву. В анамнезі зірки 9 приводів за агресивну поведінку. Як правило, під гарячу руку Наомі потрапляв обслуговуючий персонал готелів; не раз дівчина влучно потрапляла мобільним телефоном в голову покоївкам. У 2008 Кемпбелл плюнула в обличчя митнику, який намагався допомогти знайти зниклий багаж зірки. В буйстві модель могла напасти і на випадкових перехожих.

Про дику вдачу «чорної пантери» ходять легенди

пропонує вам ознайомитись зі статтею про найгучніші пограбування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: