З точки зору фізіології сон – стан спокою організму. Це природний періодичний відпочинок, визначається добовими біоритмами. Сни бачать всі люди, навіть якщо і запам’ятовують їх не завжди. Найяскравіші нічні видіння викликають інтерес і бажання зрозуміти, що вони означають.

Сни дійсно впливають на нашу реальність, створюючи настрій

Падати у сні

Часто уві сні ми відчуваємо раптовий, досить дивне відчуття падіння з висоти: з дерева, високого хмарочоса або літака. Психологи пов’язують це з внутрішнім неспокоєм, страхом втратити самоконтроль і стабільність у житті.

Якщо ви падали уві сні і від цього прокинулися, чекайте щасливих подій

Падіння вниз уві сні, з точки зору фізіології, свідчить про сильному фізичному перевтомі. Це значить, прийшов час взяти відпустку, щоб добре відпочити і розслабитися. Ваше тіло потребує регулярного відпочинку і, якщо його не отримує, виникають проблеми зі здоров’ям. Падіння уві сні – перший сигнал тривоги, який вам посилає організм. Їдьте відпочивати на Чорне море або в гори. Приємна подорож піде на користь.

Падати у сні не завжди погано

Психологи відзначають, нав’язливі сновидіння можуть свідчити про нервових розладах. А тому, якщо ви часто падаєте в своїх снах, і це викликає панічний жах, варто звернутися до сомнолога. Якщо ж сновидіння викликає приємні відчуття, це означає, що ви легко знаходите нестандартні рішення в найскладніших ситуаціях.

Літати уві сні

Час від часу багатьом людям сняться дуже яскраві сни, в яких вони літають. Подолання сили гравітації на емоційному рівні завжди супроводжується відчуттям безмежної свободи, легкості і радості. Але що ж означають це значить?

Польоти уві сні говорять про те, що ви - творча особистість

Медики кажуть, що якщо діти літають уві сні, значить, вони ростуть. Подібні сновидіння часто з’являються саме в той час, коли організм виділяє гормони, які відповідають за активний ріст клітин шкіри і кісток. Це стосується не тільки дітей і тінейджерів, але і дорослих, правда, в меншій мірі. Помічена закономірність: сни про левітації приходять перед одужанням, а ще після того, як сплячий чоловік отримав більше кисню (наприклад, ліг зручніше або хтось відкрив у задушливій кімнаті кватирку).

Деякі люди вміють керувати польотом у сні

Це не єдине пояснення. Метафізики пов’язують польоти уві сні з подорожжю в астралі, психологи висувають безліч теорій. За однією з них це прагнення розірвати рамки умовностей, звільнитися від залежностей і обмежень. Підсвідомість радить вам відпустити неприємну ситуацію, перестати абсолютно все контролювати і дивитися на життя простіше.

Сновидіння.Що означають сни? Таємниці снів

Випадають зуби

Згідно зі статистичними даними, одними з найпоширеніших сновидінь є ті, в яких у людей випадають зуби. Психологи запевняють, що такі сни, що викликають сильний переляк або хвилювання, символізують приховані проблеми.

Візит до стоматолога в будь-якому випадку зайвим не буде

Існує кілька інтерпретації, пов’язані з випаданням/руйнуванням зубів у сні:

1. Невпевненість в собі. Подібні сновидіння можуть відбивати побоювання людини щодо сприйняття його як особистості іншими індивідуумами. Також сни про втрату зубів часто спровоковані страхом опинитися в безглуздому становищі на очах у всіх, страхом бути відкинутими суспільством.

Сон про що випали зубах радить вам більше вірити в себе

2. Символ влади. Дана інтерпретація базується на стандартному вираженні: зуби використовуються, щоб кусати, рвати, гризти. Іншими словами, зуби символізують владу. Люди можуть бачити випадання зубів у сні через почуття безсилля. Можливо, ви повинні бути більш наполегливі в життя. У першу чергу вам потрібно знайти впевненість у собі.

Будь-який сон хоче зробити ваше життя краще

3. Містики вірять, що такі сни пов’язані з хворобами.

Плавати у сні

Інколи сновидіння схожі на неймовірні казки, але іноді в них відбуваються самі звичайні, цілком адекватні події. Наприклад, ви побачили себе в сні пливучим. Як це трактувати?

У снах можна побачити незвичайні картини

Подібні нічні бачення позначають емоційну складову життя людини. Головну роль у них відіграють почуття. Якщо загальна атмосфера сну була приємною, значить, ви знайшли своє місце під сонцем і живете в злагоді з собою. Якщо ж у сні переважав страх (не змогли навчитися плавати, тонули), ймовірно, ви в реальному житті відчуваєте тривогу.

Уві сні можна дихати під водою

Сонники рекомендують звернути увагу на прозорість води. Якщо вона чиста – сон сприятливий, якщо немає – це рада поберегти здоров’я.

Погоня

Сни, що нагадують сюжети бойовиків (погоня, переслідування) на ранок залишають тривожний слід. Вони не завжди трагічні і в цілому можуть викликати відчуття азартного пригоди.

Сни про гонитві часто приходять в задушливій кімнаті

Психологи сходяться на думці, що в більшості випадків такі сновидіння означають жаль про втрачені можливості. Люди біжать самі від себе, не намагаючись що-небудь змінити. Гонитва уві сні свідчить про внутрішній конфлікт. Якщо людина не визнає в собі певні якості або риси характеру, він рятується втечею. Сновидіння про гонитві передбачає примирення з тією частиною себе, яку людина намагається приховати.

Можна навчитися змінювати свої сни

Цікаво, що лікарі взагалі не надають значення таким снам. Вони рекомендують приймати розслаблюючі ванни після важкого дня, не слухати гучну музику і не дивитися негативні фільми, так як на комфорт в нічний час сильно впливає настрій перед сном.

Спізнюватися

Сновидіння, в якому людина кудись спізнюється, само по собі неприємно. Такі сни викликають тяжкі почуття під час пробудження, але що вони символізують?

Час і течія річки не чекають людину

Запізнення – ознака стресу. Психологи відзначають, людям, які не можуть знайти душевну рівновагу, часто сниться запізнення на зустріч або транспорт. Так на несвідомому рівні виявляються реальні сумніви, які не дають спокою. Сни про запізнення відображають психологічну напруженість, пов’язану з небажанням втратити нові можливості.

У деяких випадках запізнення - велика удача

Сновидінню слід розібратися в причинах цього нічного бачення, спробувати раціонально організувати всі справи і зрозуміти все, що відбувається в житті, трапляється тільки тоді, коли людина до цього готовий.

Здавати іспити

Іспити у сні говорять про недооцінку власних сил, тривозі перед випробуваннями, а також про вміння мобілізувати всі ресурси для вирішення поставленого завдання.

Уві сні іспити здають дуже багато

Лікарі стверджують, що подібні сни здатні допомогти людині підготуватися до непередбачених ситуацій в майбутньому.

Бачити небіжчика і розмовляти з ним

Людям часом сняться неймовірні сни. Особливо страшно стає від нічних видінь про потойбічному світі. Покійні родичі, незвичайні істоти і явища можуть налякати не тільки дитини, але і дорослого людини.

Багато вірять, що померлі родичі оберігають живих

Таких снів бояться не потрібно, запевняють психологи. Нещодавно померлі близькі друзі й улюблені тому, що людина постійно думає про поминках, похоронної церемонії, згадує спільне проведення часу. Приймайте ці сни з вдячністю – як можливість ще раз побачити близької вам людини.

Що робити, якщо сон тривожить?

Сни бачать абсолютно всі люди, навіть ті, хто їх не запам’ятовує. Сновидіння можуть бути приємними чи нейтральними, іноді сняться кошмари. Особливо запам’ятовуються погані сни. Вони несуть велике психологічне навантаження. Людина намагається зрозуміти, що вони означають. Дуже важливо розуміти, сни безпосередньо не формують нашу реальність, але якщо вони турбують, з ними можна успішно працювати.

Придумайте новий фінал вашого сну, і він більше вас не потурбує

1.Прокинувшись після кошмару, глибоко зітхніть, закрийте очі і уявіть будь-тривожний образ або момент сновидіння, подумки доведіть подію до максимально позитивного результату. І ви більше не будете жертвою свого внутрішнього неспокою.

Незручні сни - завжди привід поглянути на своє життя по-іншому

2.Ви можете намалювати свій страшний сон або записати його, а потім спалити листок. Велика кількість методик роботи зі сновидіннями є в психологів. Вони підберуть для вас оптимальний.

Перед сном уявіть, що ви перебуваєте в приємному для вас місці

3.Щоб швидко заснути і спати спокійно, лікарі рекомендують виділити час на релаксацію. У цьому допоможе тепла ванна з травами, медитація або розслабляючий масаж. Простежте за харчуванням. Помічено, що важка їжа на ніч сприяє появі кошмарів. Провітрюйте приміщення перед сном.

Розкриваючи таємниці. Містика. Сни (2015) Редакція bestfacts.com.ua бажає вам здоров’я і гарних снів, а також пропонує познайомитися з найкрасивішими природними ілюзіями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: