Діти – це щастя, яке не можна замінити нічим і ніколи. Напевно, саме цим керуються багатодітні знаменитостей Голлівуду. Деякі імениті чоловіки мають більше п’яти дітей, і це не заважає їм бути щасливими у шлюбі з коханою жінкою. Саме вони повинні бути прикладом для тих пар, романтику яких затьмарює життєва рутина і турботи про дітей. Багатодітні папи Голлівуду і стали темою даної статті.

1. Джордж Формен виховує десятьох дітей

Відомий боксер Джордж Формен відрізняється вірністю дружини і своєї сім’ї. Ще в 1985 році спортсмен одружився на Мері Джоан, яка в подальшому стала мамою всіх малюків Джорджа. Найбільша багатодітна сім’я Голлівуду виховує 5 дочок і 5 синів.

Джордж Формен люблячий чоловік і батько

2. Едді Мерфі – «восьмикратний» тато

Едді Мерфі — всесвітньо відомий комічний актор — вперше став татом ще в 1989 році – у нього народився син. Про матері дитини до сьогоднішнього дня немає ніяких відомостей. Невдовзі у молодого батька знову з’явився ще один син від Тамари Мур.

У Едді Мерфі 8 дітей

Шлюб з Ніколь Мітчелл приніс коміку п’ятьох малюків. У 2005 році пара подала на розлучення. Останній дитина актора народився в 2007 році від Мелані Браун. Едді довго заперечував своє батьківство, але після проведення відповідних експертиз він визнав, що дитина від нього.

3. Мел Гібсон – батько восьми малюків

Мел Гібсон одружився з Робін Мур в 1980 році. Саме ця жінка народила чоловікові шістьох синів і одну доньку. На сьогоднішній день пара має спільних онуків. Але, на жаль, шлюбу, який довгі роки називали ідеальним, судилося «розвалитися». У 2009 році Робін оголосила всьому світу новина про розлучення.

Мел Гібсон знає, що хочуть жінки

Через кілька місяців стала відома новина про те, що у Мела Гібсона нова пасія – естрадна співачка з Росії Оксана Григор’єва, яка подарувала йому ще одну дочку.

4. Мік Джаггер – батько сімох дітей

Рок-музикант Мік Джаггер має дітей від різних жінок. Перша його офіційна дружина Бьянка де Масіас. Саме вона народила йому первістка. Незабаром пара розлучилася. Найімовірніше причиною став новий роман музиканта з Джеррі Хол, яка стала матір’ю чотирьох дітей Міка. І цей шлюб розпався через захоплення співака моделлю Лучианой Морад, яка стала мамою дитини сьомого Міка.

Діти Міка Джаггера змогли стати успішними

5. Стівен Спілберг виховує шістьох дітей

Відомий Голлівудський режисер і продюсер Стівен Спілберг є багатодітним батьком. Перша його дружина, актриса Ема Ірвінг, народила чоловікові сина. Незабаром пара розпалася, і дитина залишилася жити зі Стівеном.

Сім'я Спілберга виховує не тільки рідних, але і прийомних дітей

Другий шлюб режисера відбувся з Кейт Кепшоу, яка народила йому трьох дітей. Крім цього пара всиновила двох малюків. На сьогоднішній день Кейт і Стівен разом займаються вихованням дітей.

6. Оззі Осборн – батько шістьох дітей

Першою дружиною відомого музиканта стала Тельма Райлі, яка народила йому двох малюків. Незабаром цей шлюб розпався і Оззі знову вступив у шлюб з Шерон Осборн. З нею співак обзавівся трьома дітьми. В сім’ї Осборна проживає один усиновлена дитина – хлопчик, біологічною матір’ю якого є перша дружина співака.

Оззі Осборн був одружений двічі

7. Бред Пітт виховують шістьох дітей

Самий гарний актор Голлівуду Бред Пітт доводиться батьком шістьом дітям. Його дружина і мати дітей – сексуальна актриса Анджеліна Джолі. Серед малюків пари троє усиновлених, а троє – біологічних.

Бред Пітт - один з найвідоміших багатодітних пап

Сім’я Пітта і Джолі постійно перебувати в полі зору журналістів, які неодноразово оголошували про сварки пари, з’являлася інформація і про розлучення. Але, не дивлячись на всі розмови і плітки, актори продовжують жити разом зі своїми малюками в любові та мирі.

8. Пірс Броснан – володар п’ятьох дітей

Ще один голлівудський актор, який виховує чотири дитини, — Пірс Броснан. До знайомства з Пірсом, його майбутня дружина Кассандра Харріс встигла обзавестися двома малюками. Після смерті їх біологічного батька Пірс Броснан усиновив обох дітей і виховує їх так само, як і своїх біологічних.

Пірсу Броснану вистачає душевного тепла на рідних та прийомних дітей

Одружилися вони у 1980 році, незабаром у них народився спільний син. Кассандра і Пірс прожили разом 11 років. У 1991 році жінку спіткала страшна недуга – рак. Після тривалого лікування померла. Через 10 років Пірс знову одружився. Його обраницею стала журналістка Кілі Шей Сміт. У пари є двоє спільних сина.

рекомендує вам познайомитися зі статтею про кращих голлівудських дуетах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: