Любов не знає кордонів, для неї не писані закони. Життя підтверджує це красномовними прикладами. Хоча парам з різницею у віці 20 років часто доводиться стикатися з нерозумінням і відвертим осудом суспільства, багато нерівні шлюби виявляються міцними всупереч прогнозам скептиків. Ми ж бажаємо щастя всім, хто знайшов свою любов.

Нерівні шлюби не рідкість

1. Алек Болдуін і Хіларі Томас

Різниця у віці: 25 років

Дружина Алека Болдуіна була його інструктором з йоги. Поки голлівудський актор вивчав складні асани під її керівництвом, він зрозумів, що його відносини з Хіларі виходять за рамки «учень – учитель». 30 червня 2012 року вони обмінялися обручками і весільними клятвами у манхеттенському соборі Святого Патріка. У пари народилися дочка Кармен і син Рафаель. До речі, Хіларі не припинила проводити індивідуальні заняття з йоги і продовжила вести запис в Instagram, де із задоволенням демонструвала передплатникам гнучкість і спритність.

Алек Болдуін і Хіларі Томас

2. Дмитро Дібров і Поліна Наградова

Різниця у віці 30 років.

У 2007 році Дмитру Діброву довелося оцінювати учасниць конкурсу краси Beauty of the body. Здобула перемогу 17-річна красуня Поліна відразу привернула увагу шоумена. Після заходу в ресторані Golden Palace було влаштовано фуршет, під час якого між Дмитром і дівчиною зав’язалася невимушена розмова. За словами Дмитра, в той момент він зрозумів: перед ним сидить майбутня мати його дітей. Через два роки в одному з найшикарніших столичних ресторанів прогриміла весілля Діброва і Поліни Наградовой.

Дмитро Дібров і Поліна Наградова

3. Олег Табаков і Марина Зудіна

Різниця у віці 30 років.

У середині 80-х років новоспечена студентка Гітісу Марина Зудіна опинилася на курсі Олега Табакова, про що закохана у великого артиста дівчина мріяла з 16 років. На момент початку їх відносин Табаков зазначив срібне весілля з Людмилою Крилової. Роман викладача і студентки тривав майже 10 років, перш ніж артист зважився розлучитися з дружиною і узаконити стосунки з Мариною.

Олег Табаков і Марина Зудіна

3. Андрій Кончаловський і Юлія Висоцька

Різниця у віці 37 років.

Доленосна зустріч відбулася під час фестивалю «Кінотавр» в 1996 році. Випадкове зіткнення в ліфті готелю перетекло в романтичну вечерю, а потім – у спільний відпочинок у Туреччині, Лондоні і Майамі. Повертаючись з Америки в Росію, Кончаловський зробив пропозицію Юлії прямо в кріслі літака. Дівчина поскаржилася, що не встигла запозичити готельні халати, на що режисер заявив: «Виходь за мене заміж! Я злодійок люблю». Шлюб з Юлією Висоцькою став для режисера п’ятим за рахунком.

Андрій Кончаловський і Юлія Висоцька

5. Армен Джиграханян і Віталіна Цимбалюк-Романівська

Різниця у віці 45 років.

Весілля не так давно відзначив своє 80-річчя Армена Джигарханяна та 35-річної піаністки Віталіни Цимбалюк-Романівської відбулася 25 лютого 2016 року. Віталіна познайомилася з Джигарханяном у шістнадцятирічному віці. Дівчина вперше «вживу» побачила актора на сцені київського театру і після вистави попросила у нього автограф. Після цього вони кілька разів бачилися, спілкувалися уривками. Коли Віталіна переїхала з Києва в Москву, Джигарханян подзвонив знайомій і попросив допомогти з акомпанементом до музичного спектаклю «Алі-Баба і сорок розбійників». Так все і закрутилося…

Армен Джиграханян і Віталіна Цимбалюк-Романівська

6. Х’ю Хефнер і Крістал Харріс

Різниця у віці 60 років.

Батько чоловічого журналу №1, засновник Playboy Х’ю Хефнер одружився на фотомоделі Кристал Харріс. Феноменальна різниця у віці не завадила відносин коханих. Х’ю познайомився з майбутньою дружиною в 2008 році на вечірці на честь Хеллоуїна, а в січні 2009 запропонував дівчині зустрічатися. Заради юної красуні Хефнер навіть припинив проводити час в компанії напівоголених моделей. 31 грудня 2012 року в особняку Playboy відбулася весільна церемонія, а вранці 1 січня в мікроблозі Хефнера з’явився запис: «З Новим роком всіх – від містера і місіс Х’ю Хефнер!».

Х'ю Хефнер і Крістал Харріс

7. Іван Краско і Наталія Шевель

Різниця у віці 60 років.

Шлюб 84-річного Народного артиста і 24-річної вчорашньої студентки змусив користувачів Мережі написати чимало їдких коментарів. Але, хоча це часто непросто, молодята закрили очі на думку оточуючих, щиро радіючи своєму щастю. Зійшлися подружжя на грунті любові до поезії – дівчина читала вчитель вірші власного твору, потім виявилося, що їх об’єднує пристрасть до творчості Бродського… На весілля Іван Краско з’явився в парадному кітелі – такому ж, який носив 60 років тому.

Іван Краско і Наталія Шевель

дякує вам за увагу до нашого ресурсу і пропонує познайомитися зі статтею про самих знаменитих співвітчизників.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: