Зоряна кар’єра в Голлівуді, виявляється, не є перешкодою тому, щоб бути щасливою мамою. При чому, не один, а відразу декілька.

Зоряна кар'єра не заважає сімейному щастю

Тому підтвердженням є багатодітні мами з фабрики зірок. Отже, наш рейтинг багатодітних матусь Голлівуду.

7 місце — Сара Джессіка Паркер

Зірка «Сексу у великому місті» разом зі своїм чоловіком актором Метью Бродеріком виховує трьох дітей: сина Джеймса і дочок-близнючок Меріон і Табіту, народжених від сурогатної матері.

Сара Джессіка Паркер виховує трьох дітей

Актриса сама росла у багатодітній родині, тому завжди мріяла мати, як мінімум двох дітей. Після народження сина Сара Джессіка Паркер довгий час намагалася знову завагітніти, але безуспішно, тому зважилася на сурогатне материнство.

6 місце — Мадонна

Поп-діва виховує чотирьох дітей, двоє з яких прийомні. Старша донька співачки Лурдес вже доросла дівчина. Її батько фітнес-тренер Мадонни кубинець Карлос Леон.

Мадонна виховує 4 дітей

Син Рокко народжений від режисера Гая Річі. Ще двоє прийомних дітей Мадонни – син Девід Банда і донька Мерсі Джеймс. Вони родом з Малаві.

5 місце — Торі Спеллінг

Зірка молодіжного серіалу «Беверлі-Хіллз, 90210» і молода мама Торі Спеллінг виховує четверо рідних дітей, народжених у шлюбі з актором Діном Макдермоттом.

Торі Спеллінг виховує 4 дітей

Це сини Ліам і Фінн, дочки Стелла і Хетті. За цей час вони з Діном не раз розлучалися з-за його частих зрад, тим не менш, через деякий час знову сходилися.

4 місце — Вікторії Бекхем

У Вікторії Бекхем четверо дітей, народжених у шлюбі з футболістом Девідом Бекхемом. Старшого сина звуть Бруклін Джозеф, середнього Ромео Джеймс, молодшому – Круз Девід.

Вікторія Бекхем виховує 4 дітей

Останній народилася донька Харпер Севен. Багато хто вважають цю сім’ю зразковою, так як живуть щасливо разом більше 17 років.

3 місце — Хайді Клум

У родині моделі Хайді Клум четверо дітей. Старша дочка Хелен народилася в 2004 році. Її біологічним батьком є бізнесмен Флавіо Бріаторе, з яким вона зустрічалася на той момент.

Хайді Клум виховує 4 дітей

Крім того, в зірки є ще сини Генрі і Йохан і дочка Лу, які народилися у шлюбі зі всесвітньо відомим соул-співаком Сілом. Нині пара в розлученні, однак це не заважає їм разом брати участь у вихованні не тільки спільних дітей, але і старшої доньки Хайді – Хелен.

2 місце — Меріл Стріп

Триразова володарка премії «Оскар» Меріл Стріп — дослідна багатодітна матуся. У неї разом зі скульптором Доном Гаммером є четверо вже дорослих дітей: син Генрі і три дочки Міряв, Грейс і Луїза.

У Меріл Стріп 4 дітей

1 місце — Анджеліна Джолі

Найбільша багатодітна сім’я Голлівуду Анджеліни Джолі і Бреда Пітта. Вони виховують шестеро дітей, троє з яких-усиновлені. Актриса, незважаючи на успішну кар’єру в Голлівуді, вважає своєю головною роллю в житті роль матері. Вона активно займається благодійністю, допомагаючи голодних і знедолених у країнах Африки та Азії. Старший прийомний син пари Меддокс родом з Камбоджі.

Анжеліна Джолі виховує 6 дітей

Прийомну дочку Захару актриса усиновила в Ефіопії. У 2006 році у пари народився первісток – дочка Шайло. Далі в 2007 році в родині з’явився ще один усиновлена дитина в’єтнамець Пакс Тьєн. У 2008 році зірка народила близнят: сина Нокса і доньку Вів’єн.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: