Якщо порівняти життя людини з книгою, то подорожі – це найяскравіші її голови. Можливо, стрілка вашого компаса спрямована на найкрасивіші місця на Землі. Давайте познайомимося ближче з цими дивовижними краями.

Деякі пейзажі вживу ще прекраснішим

1. Фіджі — коралова столиця світу

Найколоритніший архіпелаг Тихого океану Фіджі, або коралова столиця світу – справжній зелений рай. 24 години перельоту і ви у Країні веселки — так називають ці красиві острови, яких налічується майже триста. Вони розсіяні в південній частині Тихого океану.

Більше ста островів нежилі, так що кожен турист може відчути себе Робінзоном Крузо і відкрити свій острів. Любителі адреналіну можуть відвідати заповідник Акулячий риф і погодувати акул з рук. Найсміливіші можуть спуститися на каяку по порогах гірської річки. Загалом, любителі теплого океану, блакитних лагун, найчистіших річок і вічнозелених лісів отримають можливість чудово відпочити в гармонії з природою.

Найколоритніший архіпелаг Тихого океану Фіджі

2. Галапагоські острови

Галапагоські острови, розташовані поруч з південноамериканським узбережжям Еквадору – одне з найкрасивіших місць в світі. Острови мають вулканічне походження і складаються з базальтової лави з високим вмістом магнію і заліза. Це і визначає їх цегляно-металевий колір. Завжди сонячне небо, бірюзовий океан, пісок узбережжя рожевого, білого і вулканічного квітів зачарують саме черстве серце.

Крім того, на островах дуже багато екзотичних тварин, зовсім не бояться зустрічей з людьми: гігантських черепах, грайливих морських левів, птахів з яскравим оперенням, безтурботних ігуан і ящірок.

Галапагоські острови – місце рідкісної краси

3. Екзотичні Мальдіви

Мальовничі атоли, відокремлені пляжі, дайвінг, серфінг, теплі води Індійського океану – це все Мальдіви, одне з найкращих екзотичних напрямків. Крім дайверів-маніяків, занурюються під воду по кілька разів на дню, ці унікальні місця вподобали молодята, які вирушають туди у весільну подорож. Спокійна тиша, багатий підводний світ, унікальна рослинність, піщані пляжі. Варто побачити цю красу і всі достоїнства найдорожчих курортів меркнуть.

Мальдіви - одне з найкращих екзотичних напрямків

4. Балі — острів любові

Балі – найзагадковіший індонезійський острів, який має багато назв: і острів храмів, і острів Богів, і острів любові. Цілорічний прекрасний мікроклімат з середньою температурою 30 градусів, магічні гори, мальовничі тропічні пляжі, прозорі води океану, коралові рифи зробили його одним з найпопулярніших курортів світу.

Балі – найзагадковіший індонезійський острів

5. Нова Зеландія

Нова Зеландія – дивовижний край. Первозданна природа, високі засніжені гори, долини гейзерів, водоспади, морські фіорди. Саме тому це місце стало знімальним майданчиком для голлівудських блокбастерів («Володар кілець», «Кінг-Конга», «Останній самурай»). Природні ландшафти підкорюють своєю красою і чистотою: ні ліній електропередач, ні вугільних кар’єрів, ні труб заводів і фабрик. Туристи з усього світу вирушають в Нову Зеландію, щоб на час поринути у світ природи.

Нова Зеландія – дивовижний край

бажає вам, щоб спогади про дивовижні подорожі зігрівали вас своїм світлом і теплом у холодні зимові вечори, а також пропонує подивитися на місця, про які не змовкають легенди.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: