Відповісти на питання «що подарувати людині, у якого є все?» непросто, але реально. Правда, попутно доведеться вирішувати й інші завдання: як не скотитися до банальщині, не стати настирливим і гідно показати своє добре розташування.

Завжди знайдуться безпрограшні варіанти презентів, які запам’ятаються. Як зробити так, щоб господар дбайливо скидався пил з подарунка і згадував дарувальника навіть тоді, коли подарунком є абсолютно непрактична річ? Отже, 20 ідей того, що подарувати людині, у якої все є.

Колекційні речі в подарунок: стовідсоткове попадання

Відмінний спосіб порадувати колекціонера – поповнити його збори свіжим і незвичайним екземпляром. Такий презент не має меж довірчості, а дізнатися про пристрасті людини не складно, достатньо провести невеличку «розвідку».

Порцеляновий штоф «Ріг достатку» itemprop=

Зірка ордена святого Андрія Первозванного

Підставка для чайних ложок «Коник Горбоконик»

В інтернет-магазині «Люкспрезент» багатий вибір предметів для традиційних колекцій. Тут можна знайти предмети самих нестандартних, сміливих зборів. Не варто переживати про те, що такий предмет уже може виявитися у одержувача – всі товари унікальні і неповторні.

Набір чарок «Звірі»

Книга-бар з дерева з обробкою з шкіри

В інтернет-магазині «Люкспрезент» ви знайдете подарунок, здатний прикрасити будь-яку колекцію або інтер’єр. Широкий вибір і предмети ручної роботи допоможуть вам уникнути стандартних і безликих рішень.

Панно«Олександр I»

Самовар електричний «Гжель»

Ключниць«Оберіг»

Навіть якщо ви не знаєте, що збирає людина, пам’ятайте, що подарунок може дати старт для подальшого колекціонування. Щорічні презенти партнерам по бізнесу можуть стати зборами, гідним гордості. Запам’ятовується оригінальна річ може покласти початок цілої колекції.

Златоустівська ваза «Павичі»

Модель корабля «Victory» з червоного дерева 1765 р.

Казкові подарунки для багатих людей

Шматочок дитячої казки буде чудовим подарунком і для романтичної дівчини, і для суворого бізнесмена. Такі презенти не тільки допоможуть оживити щасливі спогади дитинства, але і точно виділять вас як людину з відмінним смаком.

Підставка під яйце «Курочка ряба» (срібна)

Заварювальний чайник «Ріпка»

Композиція «Божевільне чаювання»

Аксесуари з фольклорними мотивами виглядають стильно і презентабельно, з роками набувають особливу цінність і мають всі шанси з часом стати сімейною реліквією.

Благородний блиск металу: сувенірна зброя і жіночі штучки

Майстри з Златоуста цінуються не тільки як ювеліри і годинникарі. Це місто славиться ще своїми ножами і іншою зброєю. Такі презенти роблять чоловікам. Чим би не займався чоловік, знайти йому подарунок у такому відділі буде нескладно – мало який чоловік не буде радий сувенірному зброї.

Златоустівський пістолет «Makarov» (пневматичний)

Кортик «300 років Російському флоту» Златоуст

Набір для пікніка «Презент»

Найчастіше примхливі лінії і тонку роботу художника вище оцінять жінки. Для них в інтернет-магазині Luxprezent.ru теж можна знайти ексклюзивні подарунки. Існує думка, що дарувати подарунки жінкам простіше, і, можливо, частково це правда. Яка жінка не оцінить скриньку ручної роботи або витончений кавовий набір?

Кавовий набір «Малахіт»

Шкатулка «Княжа»

Вічні цінності — біблія

Релігійні подарунки варто дарувати акуратно, оскільки це — тема трепетна. Але, якщо ви впевнені в тому, що людина релігійний, і ви не раните його почуття, такий подарунок цілком доречний. Більш того, подарувавши такий презент, ви покажете свою повагу, щирі і добрі почуття до одержувача.

Біблія в шкатулці

Златоустівська тарілка «Храм Христа Спасителя»

Ще більше ідей для ексклюзивних подарунків можна знайти на сайті магазину luxprezent.ru

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: