Талант і успіх не залежить від цифр на вагах, любов глядачів і популярність не вимірюється сантиметрами на талії. Підтвердження тому – успішні повні знаменитості з Росії, імена яких знайомі кожному.

Любов, успіх і визнання не залежать від ваги

1.Станіслав Дужников

Акторська кар’єра Станіслава почалася в шкільному драмгуртку з ролі мачухи у виставі «Попелюшка». Після закінчення Щукінського училища його драматичний талант гідно оцінив і Олег Табаков, запросивши в Художній театр ім.Чехова. Паралельно з театральною сценою Дужников часто з’являється на екрані.

Станіслав Дружников народився в Саранську

Для участі у деяких фільмах Станіслав кілька разів коригував вагу за допомогою збалансованого харчування та розумних фізичних навантажень, щоб не нашкодити здоров’ю. Найбільш помітні та улюблені глядачами ролі актора – у фільмах «ДМБ», серіалах «Каменська» і «Вороніни».

2.Євген Моргунов

На початку кар’єри з Євгеном Моргуновим трапилася кумедна історія . Директор заводу, де працював хлопець, ні за що не хотів відпускати здатного хлопця. Моргунов заради жарту надіслав листа Сталіну , в якому попросив допомоги у становленні його в мистецтві. Незабаром молоде дарування було направлено для вступу в камерний театр імені Таїрова.

Роль Бувалого стала знаковою для актора

Євген Моргунов був одним з найпомітніших і фотогенічних акторів того часу, однак це не допомагало в кар’єрі, знімали його рідко. Коли він значно погладшав, його типаж підійшов Леоніду Гайдаю, і Моргунов став Бувалим у фільмі «Пес Барбос і незвичайний крос». Робота з Юрієм Нікуліним і Георгієм Віциним зробила актора відомим на всю країну.

3.Сергій Крилов

Оригінальним людиною Сергій був з самого дитинства. Спочатку він заспівав і тільки потім заговорив. Першою піснею став хіт Йосипа Кобзона «Я дивлюся їй услід», а першими словами – прохання приготувати йому яєчню. Ці події визначили долю Крилова – любов до музики і їжі супроводжує його все життя.

Сергій Крилов час від часу знімається в кіно

Співочий талант і вміння триматися на сцені були оцінені Аллою Пугачовою, і незабаром вся країна співала пісні Сергія. Реалізувавшись як співак, Крилов пробував себе в ролі ведучого нічних розважальних програм, взяв участь у реаліті-шоу «Останній герой». Його життя — приклад тим, хто відніс себе до категорії «найбільш повні люди» і опустив руки, втративши смак до пригод.

4.Олександр Семчев

Семчев — помітна фігура і в прямому, і в переносному сенсі. Ще в дитинстві він виявив здібності до гри на сцені, стала дебютною роль Баби Яги. Працюючи в міському театрі він привернув увагу викладачів театрального училища імені Щукіна.

Олександр Семчев довго був особою пивного бренду «Товстун»

З тих пір Олександр радує шанувальників свого таланту ролями в МХТ ім.Чехова і в кіно. З недавніх пір актор вирішив зайнятися фігурою і скинути вагу. Лікарями була запропонована ефективна дієта, завдяки якій актор схуд на 30 кг

5.Олександр Калягін

Схильність до повноти ніяк не завадила реалізуватися Олександру Олександровичу Калягіна. Його шлях до популярності почався з лялькового театру, який подарувала мама улюбленому синові, після настав час захоплення кінематографом. Одним із прикладів для наслідування став Аркадій Райкін, якому Саша послав лист.

Роль тітоньки Чарлі з Бразилії стала однією з кращих в кар'єрі актора

Відповідь від великого коміка Калягін зберігає досі. Зігравши безліч ролей у театрі і кіно, актор став загальним улюбленцем після комедії «Здрастуйте, я ваша тітка». Змінивши безліч театральних майданчиків, Олександр Олександрович створив свій театр «Et Cetera», ставши вимогливим і справедливим керівником.

6.Євген Леонов

Своє незвичайне чарівність Євген Павлович успадкував від матері, яка, як ніхто, вміла розповідати смішні історії. Популярність акторові принесли ролі в кіно, і тільки після його гідно оцінили в театрі. Комедійна роль у «Смугастому рейсі» зробила його улюбленцем усього Радянського Союзу, а подальші роботи тільки закріпили успіх.

Євген Леонов під час війни працював учнем токаря на заводі

«Джентльмени удачі» разом з Георгієм Віциним, «Велика перерва» з Михайлом Кононовим, «Білоруський вокзал» з Анатолієм Папановим стали класикою російського кіно.

7.Валентин Смирнитський

Як і для багатьох акторів, трампліном для роботи на театральних підмостках для Валентина стала участь у шкільних постановках. Після, успішно пройшовши серйозний відбір, він розпочав навчання в Щукінському училищі разом з Олександром Калягиным і Микитою Михалковим.

Смирнитський зіграв Портоса в 4 фільмах про мушкетерів

Роботи Смирнитского у виставах «Отелло», «Чайка» в театрі були високо оцінені критиками і театралами. Популярність в кіно прийшла після робіт у стрічці «д’артаньян і три мушкетери». Під час зйомок Валентин був худорлявий і для відповідності образу одягав спеціальні «утолщители».

8.Станіслав Садальський

Першою роллю Станіслава став Сеньйор Помідор з «Чиполліно», яка настільки сподобалася йому, що після закінчення школи він не замислюючись подав документи в московські театральні інститути. Спочатку незвичайний прикус Садальського збентежив приймальну комісію, але явний акторський талант переміг, і Станіслав почав навчання в Гітісі.

Садальський веде цікавий блог

Після закінчення навчання, він не зміг ужитися ні в одному театрі і всі свої сили віддав кіно. Глядачі пам’ятають і люблять його ролі у «Про бідного гусара замовте слово» і «Місце зустрічі змінити не можна». Комедійний дар Садальського допоміг йому встановити рекорд появ в «Єралаші» — 9 разів.

9.Олександр Градський

У дитинстві Олександр не відзначався великою любов’ю до класичної музики. Зовсім інша справа – концерти популярних на Заході виконавців. Пісні з цих платівок Саша з задоволенням виконував на шкільних дискотеках. Після закінчення Академії музики ім. Гнесіних Олександр Градський почав сольну кар’єру, ставши одним з перших радянських рок-музикантів.

Голос 3 сезон. Олександр Градський в кріслі наставника, на сцені — його син Данило Накопичений досвід дозволив йому взятися за викладання в рідній академії. Після він із захватом писав музику до фільмів і самостійні твори. Брав неодноразово участь у програмі «Голос» як наставник. Багато хто вважає, що перший склад журі з народницей Пелагеєю та естрадними виконавцями Дімою Біланом і Леонідом Агутіним був найвдалішим.

10.Дмитро Назаров

Ще будучи дитиною, Дмитро постійно шукав сцену для виступів. Жоден шкільний концерт або КВН не проходив без участі молодого здорованя. Однак після бійки з хуліганами Дмитро Назаров вирішив навчитися захищатися. Після тренувань, які допомогли йому прибрати живіт і наростити м’язи, він вирішив реалізувати другу мрію – стати актором.

Дмитро Назаров переконливий у ролі шеф-кухаря

Наполегливий хлопець вступив до Щепкінське училище, після його закінчення почав працювати в Малому театрі, Мхаті і зніматися в кіно. Велику популярність йому принесли серіали «Кухня», «Каменська», фільм «Шпигун».

11.Михайло Шуфутинський

Перший акордеон маленькому Міші подарував дід, помітивши безсумнівний музичний талант онука. Ще підлітком Шуфутинський зацікавився джазом, і тому, закінчивши школу, подав документи в музичне училище імені М. М. Іпполітова-Іванова . У пошуках творчої свободи він поїхав на Північ, потім повернувся до Москви, виступав з популярними групами, але робота не заладилася.

Разом з Михайлом Шуфутинським в музичному училищі вчилася Алла Пугачова

У 1981 році разом з сім’єю Михайло емігрував до США, де йому вдалося стати по-справжньому знаменитим.

12.Олексій Смирнов

Акторська кар’єра Олексія почалася в шкільному театральному гуртку. Після він вступив у студію при Ленінградському театрі, і відразу ж після закінчення пішов на фронт. Мало хто знає, що цей улюблений усіма актор у роки ВВВ був відважним розвідником і командиром вогневого взводу. Незважаючи на внутрішнє відчуття себе як драматичного актора, Олексію Макаровичу доводилося грати частіше комедійні ролі.

Олексію Смирнову дісталася непроста доля

Глядачі із захопленням сприймали його поява у фільмах «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», «Операція И», «Вождь червоношкірих». Однак була у Смирнова і драматична роль в картині «В бій ідуть одні старики», трагізм якої не слабшає з роками.

13.Микола Басков

Хто б міг подумати, що перший досвід виступу на сцені Миколи був вкрай невдалим. Велика аудиторія налякала хлопця і той втік зі сцени, не прочитавши вірш. Більше собі такого Басков не дозволяв. Коля поступив в Музичний театр юного актора, після – в академію ім. Гнесіних, чітко вирішивши присвятити себе музиці.

Басков час від часу бере себе в руки і худне

Ставши відомим оперним співаком, Басков звернув свою увагу на поп-сцену. Пісня «Шарманка» у його виконанні злетіла на вершини російських хіт-парадів, а Микола став народним артистом двох країн і ведучим реаліті-шоу.

14.Максим Фадєєв

Максим Фадєєв народився в творчій родині. Його мама керувала хором і чудово виконувала романси, батько — відомий композитор Олександр Фадєєв. Не дивно, що хлопчик почав серйозно займатися музикою в п’ять років, після, підлітком, навчився грати на гітарі. Потім було музичне училище, причому він навчався на двох факультетах.

По книзі Максима Фадєєва знятий мультфільм «Сава. Серце воїна»

Потрапивши в лікарню після травми, Фадєєв від нудьги почав писати пісні. На конкурсі в Юрмалі, де Максим виступав зі своєю групою, його помітив Сергій Крилов і запросив до Москви. Там він спробував свої сили в продюсуванні, відкривши таких зірок як Лінда, Юлія Савічева, Глюкоzа, Олена Темнікова (група «Срібло»).

Максим Фадєєв і Наргіз Закірова. Вдоем Редакція bestfacts.com.ua пропонує вам познайомитися із зірками, які змогли схуднути.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: