Захоплення алкоголем зіграло фатальну роль у загибелі багатьох творчих людей. Кожен прийшов до нього своїм шляхом: одних захоплюють гучні застілля після чергового тріумфу, інші топлять у вині невдачі. Яка б не була причина, фінал найчастіше сумний. Алкоголь руйнує сім’ї, позбавляє роботи, а потім і життя.

1. Владислав Галкін

Ще свіжа пам’ять про померлого в 38 років Владислава Галкіна. Його відхід з життя пов’язаний зі зловживанням алкоголем і хронічним захворюванням підшлункової залози. Але він не перший серед талановитих акторів, постраждалих від спиртного і, на жаль, не останній.

Владислав Галкін зіграв багато яскравих ролей

2. Микола Черкасов

Великий актор Микола Черкасов, який блискуче зіграв Олександра Невського у фільмі Сергія Ейзенштейна, ніколи не виходив на сцену, не випивши чарку або дві.

Микола Черкасов в ролі Олександра Невського

3. Петро Алейников

Говорячи про Петра Алейникове, глядачі згадують його Савку з фільму «Трактористи», якого так забавно поставив на місце герой Миколи Крючкова, та ще роль Емелі з казки «Коник-Горбоконик», знятої відомим радянським казкарем Олександром Роу. Яскравий актор, багато знімався, але повністю розкрити свій потенціал так і не зумів — на жаль, він страждав хронічним алкоголізмом і помер в 50 років.

Веселий Петро Алейников завжди був душею компанії

4. Олег Даль

Олег Даль помер зовсім молодим — у 39 років. Він пив так, що його вигнали з роботи в театрі. Під час зйомок в Києві він зірвався і пішов у запій, після чого відмовило серце.

Олег Даль у фільмі «Пригоди принца Флорізеля»

5. Юрій Богатирьов

Не набагато більше прожив Юрій Богатирьов, помер у 41 рік, а випивкою намагався компенсувати творчу незадоволеність.

Юрій Богатирьов гостро переживав відсутність стоять ролей

6. Микола Єременко

Знаменитий «пірат ХХ століття» Микола Єременко помер від інсульту, який настав внаслідок тривалого запою. Справжню причину смерті улюбленця мільйонів довго приховували.

Микола Єременко не впорався з особистими проблемами

7. Володимир Висоцький

Володимир Висоцький пішов у 42 роки. Останні роки алкоголізм вже відчутно заважали творчості. Він і сам розумів необхідність щось змінити у своєму житті, але зелений змій виявився сильнішим.

Володимир Висоцький

8. Георгій Бурков

Чудовий актор Георгій Бурков помер від відриву тромбу. При розтині лікарі ахнули — було незрозуміло, як він примудрявся жити з організмом, чий статок було так сильно зіпсований алкоголем.

Георгій Бурков у фільмі «Іронія долі, або З легким паром!»

9. Андрій Краско

Актор Андрій Краско помер 49 років, стреси і втому знімав алкоголем.

Андрій Краско з батьком

10. Олег Єфремов

У 72 роки не стало Олега Єфремова, для якого алкоголь став джерелом натхнення і причиною передчасного відходу. Він прекрасно розумів, що з шкідливим пристрастю потрібно боротися. Так, будучи керівником Мхату, він випивав людиною, він заборонив пускати в храм Мельпомени п’яних акторів.

Є в цьому сумному списку і жінки.

Олег Єфремов боровся з пияцтвом

11. Олена Майорова

Страшною смертю померла актриса Олена Майорова — згоріла заживо у 39 років. У стані сильного сп’яніння облила себе бензином. Випивкою вона лікувала душевну рану від нещасної любові.

Олена Майорова вибрала страшну долю

пропонує вам ознайомитись зі статтею про самих незвичайних смерті світових зірок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: