Дивлячись на багатьох зірок російського шоу-бізнесу складно уявити, що у них є онуки і навіть правнуки! Знамениті бабусі чудово виглядають, сповнені енергії і закохані в свою справу. Вони ніяк не асоціюються з теплими шалями, пиріжками та в’язання шкарпеток. Це зовсім інші бабусі, але для своїх онуків і для мільйонів шанувальників вони — найкращі.

Едіта П'єха з онуком

Наргіз Закірова

Популярна естрадна співачка, володарка неймовірного жіночого сопрано і сотні екзотичних татуювань, виглядає молодою і бадьорою. Наргіз стала бабусею в 45 років. Онука співачки звуть Ной, і молода бабуся бере найдіяльнішу участь у його вихованні, регулярно відвідуючи дитини, яка постійно проживає у США.

Наргіз з чоловіком і онуком

Світлана Бондарчук

Ікона стилю, колишня дружина відомого режисера і актора Федора Бондарчука кілька років поспіль не сходила з обкладинок глянцевих журналів. Однак час летить, підростають діти і з’являються онуки. Світлана стала бабусею в 43 роки, її дочка народила дівчинку.

Світлана Бондарчук з онуками Марго і Вірою

Через два роки з’явилася друга внучка, доставила чарівною бабусі ще більше радості. І Марго, і Віра регулярно беруть участь у фотосесіях Світлани Бондарчук і звикли до спалахів камери з самого дитинства.

Тетяна Овсієнко

Складно знайти людину, яка б не чула пісні «Жіноче щастя» або «Колечко». Всіма улюблена поп-співачка Тетяна Овсієнко теж стала бабусею досить рано (44 роки) і теж душі не чує в своєму онукові. У глобальній мережі можна знайти кілька десятків їхніх спільних фотографій. Варто відзначити, що син Тетяни Овсієнко одружився на бразильській фотомоделі, і онук співачки успадкував красу своєї мами.

Таня Овсієнко з онуком

Тетяна Лютаєва

Безумовно, всі дивилися художній фільм «Гардемарини вперед» і пам’ятають наскільки чарівною і безпосередній була Анастасія Ягужинская. Екранний образ княжни втілила актриса Тетяна Лютаєва, стала справжнім секс-символом пізнього СРСР. Дочка актриси, Агнія Дітковскіте вийшла заміж за відомого актора Олексія Чадова і в 27 років народила йому сина Федора, чим невимовно ощасливила всю свою сім’ю. Всі сподіваються, що хлопчик продовжить акторську династію і буде радувати глядачів цікавими ролями.

Тетяна Лютаєва в ролі Анастасії Ягужинской

Лариса Долина

Популярна співачка відома не тільки приголомшливим вокалом, але й залізною силою волі, яка дозволила їй схуднути і довгий час залишатися в чудовій формі. Лариса Доліна стала бабусею в 2011 році. Онуку назвали Олександрою.

Лариса Доліна, її донька та онука Ангеліна Саша

Надія Бабкіна

Надія Бабкіна — виконавиця російських народних пісень. Вона має не лише чудовий голос, але і вміє модно одягатися. Надія стала бабусею в 2010 році. В цей час всі глянсові журнали навперебій цитували її фразу «Тепер я Бабкіна-бабка!». Надія Георгіївна душі не чує в своєму онукові, якого назвали на честь її батька, і двох онуках Вірі і Марфі. Коли випадає нагода, знаменита бабуся бере їх з собою на виступи.

Бабкіна з онуками біля ялинки

Едіта П’єха

Легенда радянської сцени має не тільки онуків, але і правнуків. Стас П’єха сам є відомим поп-виконавцем і нерідко виступає зі знаменитою бабусею. Внучка Едіти Станіславівни — Еріка Бистрова — працює модним дизайнером. Двоє правнуків — Петро П’єха і Василина Бистрова – напевно успадкували фамільну любов до музики, і, можливо, незабаром ми побачимо їх на великій сцені.

Едіта П'єха з онуками

Ніна Ургант

Відома актриса театру і кіно Ніна Ургант має онука та онучку. Іван Ургант, онук актриси і один з найбагатших провідних Росії. Внучка Марія проживає в Голландії. У Ніни Ургант четверо правнуків: Ніна і Валерія від Івана Урганта, і Емір і Габріель від Марії.

Ніна і Іван Урганты

Софія Ротару

Софія Ротару – одна з найбільш досвідчених «зоряних бабусь», адже обом її онукам перевалило за 20 років. Втім, це не заважає естрадної зірки залишатися моложавою і привабливою. Одна з найпопулярніших співачок СРСР і зараз успішно гастролює країнами СНД.

Співачка з внучкою Софійкою

Алла Пугачова

Безумовно, Алла Борисівна — найпопулярніша з зоряних бабусь. Дочка Христина подарувала Примадонні трьох онуків: Микиту від музиканта Володимира Преснякова, Дені-від бізнесмена Руслана Байсарова і Клавдію від підприємця Михайла Земцова. Алла Борисівна з трепетом стежить за успіхами всіх онуків, але особливо її радує Микита, який активно виступає на естраді, продовжуючи фамільні традиції двох відомих творчих династій.

Онуки Алли Пугачової: Микита, Дені і Клавдія

Слід сказати, що біологічні діти Алли Борисівною, що з’явилися в шлюбі з Максимом Галкіним, значно молодша, ніж її онуки, і це є вельми незвичайним явищем.

пропонує вам трохи відволіктися від сімейних тим і познайомитися зі статтею про зірок, які зробили невдалу пластику.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: