Багато знаменитостей використовують своє особисте життя для підтримки своєї популярності: одружуються, розлучаються, влаштовують сцени ревнощів і судові позови. Але є серед зірок і ті, для кого сім’я і діти важливіше кар’єри. У цій статті поговоримо про багатодітних батьків російського шоу-бізнесу.

1. Володимир Кристовський – 4 дітей

Соліст групи «Уматурман», Володимир Кристовський, одружився досить рано – у 20 років. Дружина співака, Валерія Римська, подарувала Володимиру 4 прекрасних дочок з незвичайними іменами. Молодий батько був щасливий у своїй великій родині, але через 17 років спільного життя, за словами самого Кристовского, стосунки переросли у дружні, і пара змушена була розлучитися.

Володимир Кристовський з дітьми і першою дружиною

Не дивлячись на новий шлюб, Володимир не забуває про своїх дівчаток і бере участь у їх вихованні.

2. Михайло Пореченков – 5 дітей

Самий гарний актор російських серіалів Михайло Пореченков може похвалитися 3-ма синами, 2-ма дочками і навіть маленькою онукою. Перший син актора народився в 1989 році в цивільному шлюбі з Іриною Любимцевой.

Михайло Пореченков з дітьми і дружиною Ольгою

Перша офіційна дружина Михайла, Катерина подарувала йому доньку Варвару. У 2000 році Пореченков знову вступив у шлюб, на цей раз – з художницею Ольгою Пореченковой. У пари троє дітей: Михайло, Марія і Петро.

3. Олексій Кортнєв – 5 дітей

Соліст популярної групи «Нещасний випадок», Олексій Кортнєв одружився в перший раз на Ірині Богушевской. Спільний син пари – Артемій з’явився на світ у 1988. Другий шлюб актора не приніс йому дітей, а третій – з Оленою Ланской – подарував йому сина Микиту.

Алекесей Кортнєв з Аріною Заріпової і дітьми

Гімнастка Аріна Заріпова, на якій Кортнєв одружився в четвертий раз, народила співакові двох синів і дочку Ксенію.

4. Олександр Малінін – 5 дітей

Народний артист Росії Олександр Малінін не відстає від інших зіркових батьків. У співака семеро дітей. Старший син Малініна від Інни Курочкіної, Микита, вже сам відбувся на естраді. Дочка співака Кіра виховувалася новим чоловіком своєї матері – Ольги Зарубиной.

Олександр Малінін з Фролом, Устиньей і Микитою

Третя дружина Малініна – Емма подарувала артистові двійнят Фрола і Устинью. Крім того, Олександр усиновив сина Емми від першого шлюбу Антона.

5. Стас Михайлов – 6 дітей

Улюбленець мільйонів жінок, співак Стас Михайлов, може похвалитися великою родиною. У Михайлова шестеро дітей. Старший син Стаса, Микита, народився в шлюбі з Інною Горб. Недовгий роман артиста з Наталією Зотової подарував Михайлову доньку Дарину.

Стас Михайлов і його велика сім'я

А коли Стас брав у дружини Інну Канчельскіс, у дівчини вже було двоє дітей від першого шлюбу, яких Михайлов з радістю прийняв у свою сім’ю. У 2009 з’явилася на світ перша спільна дочка пари – Іванна, а в 2012 – друга – Марія.

6. Іван Охлобистін – 6 дітей

Одіозний Іван Охлобистін не раз дивував своїх шанувальників своїм епатажним поведінкою і різкими висловлюваннями. Складно повірити, але цей талановитий актор – відданий чоловік і люблячий батько шістьох дітей: двох синів і чотирьох дочок.

Іван Охлобистін - люблячий отець

Всі діти Івана народилися у шлюбі з Оксаною Арбузової. Велика родина Охлобистіних не планує зупинятися на досягнутому, актор не раз заявляв, що вони планують ще одну дитину.

7. Михайло Єфремов – 6 дітей

Популярний актор Михайло Єфремов був одружений 5 разів. У другому шлюбі актора з Асею Воробйової на світ з’явився первісток – Микита. Сім’я розпалася, а Михайло одружився вдруге – на актрисі Євгенії Добровольської.

Михайло Єфремов з дітьми

Цей союз подарував Єфремову сина Миколи. Коли Єфремов одружився в четвертий раз – на Ксенії Качалиной, народилася перша дочка актора – Анна-Марія. Шлюб з Софією Круглікової став найбільш плідним – пара є батьками трьох дітей.

8. Валерій Меладзе – 6 дітей

Про особисте життя співака Валерія Меладзе не говорить тільки ледачий. Перший шлюб артиста з Іриною Меладзе розпався після 25-ти років спільного життя і при наявності чотирьох спільних дітей.

Валерій Миладзе з першою дружиною і дітьми

Не дивлячись на те, що пара офіційно оформила розлучення тільки в 2014, з’ясувалося, що у Валерія народився позашлюбний син від Альбіни Джанабаєвої ще в 2004 році. Пізніше у Меладзе і Джанабаєвої народився ще один син – Лука.

9. Андрій Міхалков-Кончаловський – 7 дітей

Відомий режисер і кінопродюсер був одружений 5 разів. Від другого шлюбу з тендітною балериною Наталія Арінбасарова у Кончаловського народився перший син – Єгор. Шлюб розпався, а вже через кілька місяців Кончаловський одружився знову – француженці Вів’єн Годэ. У результаті в 1970 у Андрія Сергійовича з’явилася дочка – Олександра. Третя дитина режисера – Дар’я, народилася поза шлюбом.

Андрій Кончаловський, Юлія Висоцька та їх діти

Її мати – актриса-красуня Ірина Бразговка. Четверта дружина, Ірина Мартинова, подарувала Кончаловському ще дві дочки – Наталю і Олену. Будучи батьком п’ятьох дітей, що Андрій Сергійович знову одружився в 1998, на цей раз – на юній Юлії Висоцької – починаючій актрисі. Юлія народила від Кончаловського двох дітей — дочку Марію і сина Петра.

10. Євген Циганов – 8 дітей

Відомий актор театру і кіно, Євген Циганов — батько вісьмох дітей. Перші семеро народилися у шлюбі з Іриною Леонової. Актриса подарувала Циганову першу дочку в 2005 році. До 2015 на світ з’явилися ще шестеро Цыгановых-молодших – всього у Євгена 4 сина та 3 дочки від першого шлюбу.

У Ірини Леонової та Євгена Циганова 7 спільних дітей

Цыгановых називали найбільш багатодітною родиною російського шоу-бізнесу, але в 2015, коли Ірина була вагітна молодшою Вірою, Євген раптово пішов із сім’ї, як пізніше стало відомо – до молодій актрисі і моделі Юлії Снігир. нагадує, що в 2016 дівчина подарувала йому ще одного сина Федора.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: