У прагненні відповідати ефемерного ідеалу краси дівчини готові на будь-які ризики, в тому числі і на дороге втручання пластичного хірурга. Найчастіше результат виправдовує вкладені кошти, але іноді пластична операція обертається несподіваними наслідками, причому іноді вони можуть проявитися через роки після процедури. Отже, перед вами – російські зірки, які стали жертвою невдалої пластики!

Пластичні операції не завжди бувають вдалими

1. Маша Малиновська

Телеведуча неодноразово зверталася до пластичного хірурга з проханням збільшити губи, в результаті чого верхня губа Малиновської в якийсь момент стала нагадувати про неприємний вродженому недугу – заячої губи. Згодом мода на величезний рот пройшла, і Маша повернула своїм устам колишню акуратну форму.

Але якщо губи без проблем повернули в адекватний стан, те операція по зменшенню гіпертрофованого бюста Малиновської закінчилася провалом. У 2014 році Маша подала в суд на свого пластичного хірурга: він примудрився вставити зірці грудні імпланти різного розміру.

Маша Малиновська мріяла про спокусливих повних губах

2. Оксана Пушкіна

У 2003 році телеведуча, яка відзначила 40-річний ювілей, вирішила прибрати вікові зміни за допомогою мезотерапії – курсу підшкірних ін’єкцій з поживними речовинами. Компанію подрузі склала фігуристка Ірина Родніна, якій на той момент виповнилось 54 роки.

Оксана Пушкіна невдало пройшла курс мезотерапії

Процедура задовольнила очікування подружок, і рік потому вони наважилися на повторний курс. Під час уколу Оксана Пушкіна помітила, що лікар використовує нестерильний шприц. Через тиждень на особі ведучої з’явився маленький горбок, який зростав з кожним днем. У підсумку вся шкіра обличчя покрилася горбистими утвореннями і придбала неприємний відтінок. На косметолога було заведено кримінальну справу, а Оксана ще довго усуває наслідки невдалого «омолодження».

3. Маша Распутіна

У 2000 році Маша Распутіна вийшла заміж за доларового мільйонера Віктора Захарова і отримала безконтрольний доступ до можливостей пластичної медицини. Тільки що перенесла пологи співачка повернула собі колишню стрункість, підтягла груди і обличчя. Але на цьому вона не зупинилася: незабаром Маша збільшила бюст абсурдно непропорційних розмірів і кардинально перекроїла особа. Від колишнього вигляду Распутіної залишилися, мабуть, лише «фірмові» ямочки на щоках.

Маша Распутіна повністю відкоригувала зовнішність

4. Анастасія Вертинська

У середині 2000-х років Вертинська зробила підтяжку у закордонній клініці, і вже тоді багато звинуватили її у втраті індивідуальності. Через роки наслідки пластики стали помітніше: проявилися рубці уздовж лінії росту волосся, губи почали втрачати форму.

Анастасія Вертинська довірилася закордонних хірургів

5. Віра Алентова

Третя за рахунком підтяжка обернулася для Віри Алентової ускладненнями: очі стали асиметричними, губи перекосилися, а носогубні складки провалилися всередину, знівечивши прекрасне обличчя актриси.

Віра Алентова зіткнулася з ускладненнями після підтяжки

6.Сергій Звєрєв

Метаморфози епатажного російського стиліста служать яскравим прикладом того, що не тільки жінки комплексують з приводу зовнішності на рівному місці. Є думка, що Звєрєв змушений був вдатися до пластики через автокатастрофи, обезобразившей його ніс, а наступні операції лише виправляли невдалі наслідки першої. Інші вважають, що Сергій навмисно змінив зовнішність, яка не влаштовувала чоловіка з раннього дитинства. Так чи інакше, Звєрєв не раз заявляв, що «немає межі досконалості» і подальшим операціям – бути.

Сергій Звєрєв вперше звернувся до хірургів після автокатастрофи

7. Тетяна Вєдєнєєва

У 2015 році телеведуча Тетяна Вєдєнєєва з’явилася на публіці з припухлістю, характерною для періоду відновлення після підтяжки обличчя. Однак експерти не визнали пластику невдалою – жінка просто вийшла в світ раніше, ніж повернулася в норму.

Хірурги запевняють, що підтяжку Вєдєнєєва зробила вдало

8. Людмила Гурченко

Бажання зберегти молодість навічно не пройшло для актриси безслідно – хоча Гурченко дійсно виглядала значно молодше своїх років, її обличчя абсолютно втратило схожість з початковими рисами.

Людмила Гурченко все життя прагнула виглядати молодше

9. Марина Хлєбнікова

Співачка вдалася до радикальної пластиці в 47 років, прагнучи повернути молодість, але результат вийшов прямо протилежним.

Марина Хлєбнікова після пластики стала виглядати старше

10. Олена Проклова

Актриса і ведуча любила повторювати, що правильний і своєчасний догляд за шкірою позбавить від необхідності пластики в майбутньому, але сама не раз лягала під ніж з-за наслідків страшної дорожньої аварії. Кількість операцій Олени Прокловой навіть стало цвяхом пародії Олександра Цекала та компанії в передачі «Велика різниця».

Олена Проклова кілька разів коректувала зовнішність

пропонує вам ознайомитись зі статтею про найбільш невдалих татуювання, які завдали собі зірки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: