Що є основним фактором успіху, який притягує шанувальників? Зовнішності та таланту, як показує практика, недостатньо. Для того, щоб запам’ятатися і бути улюбленим артистом, потрібно володіти властивістю, яке отримало приємне слуху назва — «чарівність».

1. Андрій Леницкий

Захоплюється співом з самого дитинства, Андрій Леницкий встиг голосно заявити про себе, ставши переможцем відомо конкурсу композиторів. Будучи втіленням мужності, оповитою в м’яку оболонку чуттєвої музики, він вже записав понад 100 популярних композицій.

Український музикант Андрій Леницкий

Строгі силуети його костюмів, в поєднанні з мрійливим поглядом, складають основу іміджу. Його чари полягають у зворушливому погляді, який Андрій використовує у своїй творчості.

2. Микита Алексєєв

Завоював звання «відкриття року», Микита Алексєєв увірвався на естраду, підкоривши слухачів своїми чарівними піснями. Вперше він з’явився перед нами в образі недосвідченого юнака з млосним поглядом, в рамках проекту «Голос», і дуже скоро очолив всілякі чарти.

Микита Алексєєв дійшов до півфіналу українського «Голосу країни»

Його манера рухатися, оксамитовий голос і неповторний стиль — все це стало факторами його владарювання над умами юних прихильниць.

3. Олексій Чумаков

В привабливості Олексія Чумакова не можливо сумніватися. Варто тільки юнакові вийти на сцену – все увагу, ніби за помахом чарівної палички, приковується до нього. Прихильники стверджують, що причина привабливості Олексія в його зовнішності, а якщо бути точніше – в елегантній борідці.

Олексій Чумаков - призер першого сезону шоу «Народний артист»

Безперечно, створений імідж працює на Олексія, однак недавнє участь у реаліті-шоу довело, що він, навіть з маскою іншої людини на обличчі, здатний зачарувати всіх і кожного.

3. Єгор Крід

Єгора, мабуть, можна назвати одним із самих щасливих людей. Він народився з зовнішністю, яка робить його, як дві краплі води схожим на Джастіна Тімберлейка. Крім приголомшливою зовнішності, яка полонила безліч прихильниць, хлопець з дитинства відрізнявся завзятістю. Пластика, доповнена захопливим голосом, помножена на справжню чоловічу красу – поєднання, яке зробило Єгора одним з найчарівніших співаків естради.

Єгор Крід народився в Пензі

Цікаво, що Єгор входить до складу угруповання Тіматі, який також є героєм цього рейтингу. Їх співпраця почалася після виходу кавера, який Єгор Крід виконав на одну з пісень Блек Стара.

5. Діма Білан

Дворазовий представник Росії на » Євробаченні Діма Білан завжди відрізнявся проникливим поглядом, виразність якого дісталася юнакові від батьків. Артист, що має найкрасивіші очі, здатний підкорити натовп, а його пісні, наповнені романтикою, закріплюють образ мрійливого юнака.

У 2008 році Діма Білан зробив псевдонім справжнім іменем

Примітно, що за плечима Дмитра 4 звання «Народний артист». Можливо, саме чарівність стало одним з чинників такого успіху.

6. Олексій Воробйов

Олексій Воробйов грає на акордеоні, співає, знімається в кіно, але не перестає пробувати себе в новій якості. Так, він став головним героєм цікавого реаліті-шоу, в якому дівчата боролися за його серце.

Андрій Воробйов - переможець проекту «Лід і полум'я»

7. Сергій Лазарєв

Популярне ім’я «Сергій Лазарєв» виривалося з кожного радіоприймача і телевізора, після завершення конкурсу Євробачення. Люди різних країнах не змогли встояти перед чарами співака, які поширювалися на всіх глядачів.

Сергій Лазарєв закінчив Школу-студію МХАТ

Шанувальники співака вважають, що причина того безсумнівний талант, працьовитість, а ще м’який погляд і скромна усмішка Сергія.

8. Макс Барських

Брутальне чарівність або чарівна брутальність – саме з такими епітетами порівняємо учасник фабрики зірок, Макс Барських. Романтика, яку співак просуває в своїй творчості, з’явилася стихією, на тлі якої і виник образ звабливого бунтаря. Цікава зовнішність, манера поєднувати модні тенденції, а також сильний вокал – супутники Максима.

Макс Барських закінчив ліцей мистецтв за спеціальністю

Сумною новиною для його шанувальників стало визнання артиста в закоханості у свою колегу по цеху — Світлану Лободу, проте чари Максима зіграли йому на руку – шанувальниці не змогли довго ображатися.

9. Тіматі

Артист є представником касти «знамениті російські». Його знають в усьому світі, і всі відзначають шалену енергетику співака.

Тіматі - заслужений артист Чеченської Республіки

Шоумен відрізняється м’яким поведінкою, яке суперечить його агресивному зовнішньому вигляду, що також додає йому балів чарівності, у погляді шанувальників. Цікаво, що на початку кар’єри Тіматі підробляв бек-вокалістом у Децла.

10. Влад Соколовський

Випускник «Фабрики зірок» Влад Соколовський з перших хвилин своєї появи на блакитному екрані, вкрав серця багатьох дівчат. Причиною тому стали: добрий погляд, світле волосся, м’який характер. Можливо, справа в тому, що Влад є досить сором’язливим хлопцем, однак ця сором’язливість йому так йде, що вона мимоволі перетворилася в чарівний штрих до портрета.

Влад Соколовський бере активну участь у благодійних акціях

запрошує вас познайомитися зі статтею про відомих жінок, які мали проблеми з законом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: